Cortana İOS ve Android’e Geliyor

Cortana

Cortana

Cortana İOS ve Android’e Geliyor.Microsoft’un dijital asistanı Cortana için sınırlı düşünülmediği ortaya çıktı. Microsoft Cortana’yı Androide getirecek. Microsoft’un ürün ve hizmetlerini birçok başarılı platforma yayma planı son zamanlarda tutuyor. Microsoft’un dijital asistanından rakip platformlar da faydalanabilmesi adına Cortana’nın çapraz platform destekli, yani “daha gelişmiş” bir sürümü bekleniyor.

Cortana bildiğimiz gibi akıllı kişisel asistan

sadece Windows phone 8.1 ve Windovs 10 kullanıcıları kullanabiliyor. Cortana’nın büyük çevreye hitap etmesi daha iyi olur çünkü Windows Phone işletim sistemli telefonlar Fazla kullanılmıyor ve herkesin yararlanacağı bir işletim sistemi Android ve İos,’tur gelecek olmasını sabırsızlıkla bekliyoruz."Cortana İOS ve Android’e Geliyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
20 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: