Cortana İOS ve Android'e Geliyor - Tablet Adam

Cortana İOS ve Android’e Geliyor

Cortana

Cortana

Cortana İOS ve Android’e Geliyor.Microsoft’un dijital asistanı Cortana için sınırlı düşünülmediği ortaya çıktı. Microsoft Cortana’yı Androide getirecek. Microsoft’un ürün ve hizmetlerini birçok başarılı platforma yayma planı son zamanlarda tutuyor. Microsoft’un dijital asistanından rakip platformlar da faydalanabilmesi adına Cortana’nın çapraz platform destekli, yani “daha gelişmiş” bir sürümü bekleniyor.

Cortana bildiğimiz gibi akıllı kişisel asistan

sadece Windows phone 8.1 ve Windovs 10 kullanıcıları kullanabiliyor. Cortana’nın büyük çevreye hitap etmesi daha iyi olur çünkü Windows Phone işletim sistemli telefonlar Fazla kullanılmıyor ve herkesin yararlanacağı bir işletim sistemi Android ve İos,’tur gelecek olmasını sabırsızlıkla bekliyoruz."Cortana İOS ve Android’e Geliyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
29 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: