Critical Ops İndir

Critical Ops İndir

Critical Ops Nedir? Ne İşe Yarar?

Critical Force şirketi tarafından geliştirilen Critical Ops çok oyunculu bir nişancılık oyunudur. Silah, hedef bulma ve vurma konularını sevenler için adeta çölde bir sahradır. Önceden Facebook üzerinden erişime açık olan oyun, şimdilerde akıllı telefonlar üzerinden oynanabilmektedir. Oyunu ücretsiz olarak alabilmek için ise bir test programına katılmanız gerekiyor.

Critical Ops, android ve ios işletim sistemli mobil cihazlar için çıkartılmıştır. Oyun çıkmadan önce facebook üzerinden erişime açıktı, ancak googl pay vb mağazaların çıkmasıyla, facebook platformu üzerinden kaldırılmıştır. Oyun tamamıyla aksiyon üzerine kurgulanmış 3 boyutlu FPS oyunudur. Mobil cihazlarınız üzerinden çok oyunculu oyun moduna girerek, arkadaşlarınızla oynayabilir ve derece atlayabilirsiniz.

Arkadaş grubunuzla bir klan oluşturabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz klanı dünya sıralamasına sokmak için savaşlar kazan. Bunların dışında birçok oyun modu olan Critical Ops oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Critical Ops Görevleri

Critical ops aksiyon ve adrenalini elden bıraktırmayan bir deneyimin başlangıcıdır. Oyunda dünya büyük bir terör tehdidi altında ve kahramanımızdan destek bekliyor. Kendinizi gerçek bir savaşın ortasında bulacağınız oyunda terörist ya da kahraman olmaksa size kalmış. İster dünyaya terör estiren bir terörist ol, ister rehineleri kurtaran bir kahraman. Oyun çok sayıda silahın kullanılabileceği bir ana menüye sahip. Ayrıca çeşitli güncellemeler sayesinde bu silahlar ve diğer itemlere yeni özellikler eklenmektedir.

Critical Ops Nasıl Oynanır?

Critical ops, mobil cihazlar üzerinden oynanmakta olan, ücretsiz 3 boyutlu aksiyon oyunudur. Temelde counter strike oyunlarına benzeyen Critical ops oyunu birçok oyun modu ile karşımıza çıkmaktadır.

Oyun modları;

Takım Ölüm Maçları:  Takım ölüm maçları 8 dakika sürmektedir, bu 8 dakika içerisinde en çok adam öldüren takım kazanır.

İmha: İmha modu counter strike oyunun temel oynanış prensibine benzemektedir. Modda her el 2 dakika sürmektedir. İki dakika içerisinde haritada bulunan a ve b bölgelerine bomba kurulması gerekmektedir. Bomba kurmaya çalışan takım breach, çözmeye veya engellemeye çalışan takım ise Coalition olarak bilinir.

Tabanca Oyunu: takımlar yeni silahlar alabilme konusunda birbirlerini öldürür. Son silaha kadar savaş devam eder, son silaha ulaşıp rakibini öldüren kişi oyunu kazanır ve oyun biter.

Dereceli: Dereceli oyun modu, imha modu üzerinden ilerlemektedir. Oyuncular, oyun içerisinde derecesini arttırmak ve daha iyi oyuncular ile oynamak için oyun kazanmak zorundadır. Yenilen oyuncular rütbe olarak düşüşe geçerken kazananlarsa rütbesini yükseltmektedir.

Critical Ops Nasıl Kurulur?

  • Critical ops oyununu sitemizden ücretsiz olarak android cihazlarınıza indirin. (bilgisayar üzerinden indirdiyseniz, mutlaka mobil cihazınıza atın.)
  • Oyunun kurmadan önce “ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver” adımlarını yaparak, kurulum işlemlerine izin verin.
  • Ardından sitemizden indirdiğini kurulum yani APK dosyasına gelerek açın.
  • APK dosyasını açtığınızda direkt olarak otomatik kurulum yapacaktır. Siz hiçbir şey yapmadan oyunun kurulmasını bekleyin.
  • Bu adımlar sonrasında oyunu mobil cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz.

Critical Ops İnceleme

 

Critical Ops Tanıtım

 


Critical Ops İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 76M
  • Yükleme sayısı: 50.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.4 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 1.11.0.f917
  • Sunan: Critical Force Ltd.
Critical Ops İndir YAPILAN YORUMLAR