Crysis 3 Kaç Gb - Kaçt tl -Kaç para ?- Tablet Adam

Crysis 3 Kaç Gb

Crysis 3 Kaç Tl

Crysis 3 Kaç Gb

Crysis 3 hakkında söylenecek çok şey var fakat yazımın bu kadar uzun olmayacağı için kısa bir şekilde özetlemeye çalışacağım.

Öncelikle Crysis 3 oynanması gereken bir oyun. Oyunun Türkçe Dublaj olması Türk oyuncular için zaten ayrı bir keyif, Oyunun hikayesini biraz kısa tutmaları gerçekten biz oyuncuları biraz üzdü.

Oyunun kısa ve öz olduğuna inanıyorum ne fazla abartmışlar ne de kötü yapmışlar, yani demek istediğim oyunu tadında bitirdiklerine inanıyorum.

Crytek Türkçe dublaja harcadığı parayı ülkemizde yapılan satışlar  karşılamıyorlar. Ama yine de her serisinde Türkçe dublaj yapam bu güzel firmaya içten teşekkür ediyorum.

Crysis 3 Kaç Yer Kaplıyor ?

  • Crysis 3 20 Gb boş alan kaplamakta.

 Crysis 3 Kaç Para

  • Steam’de güncel olarak 49 Türk lirasıdır.

Crysis 3  Kaç Tl

  • Crysis 3 49 Tl‘dir


"Crysis 3 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: