Cs 1.6 Kaç Gb Yer Kaplar ?- Tablet Adam

Cs 1.6 Kaç Gb

Cs 1.6 Kaç Gb Yer Kaplar

Cs 1.6 Kaç Gb

İlk olarak  Half- Life eklentisi olarak çıkan fakat ondan daha fazla sevilen ve oynanan Cs 1.6 Siearra firması bu eklentinin Half-Life ın önüne geçmeyeceğini düşünerek oyunun isim haklarını Valve firmasına satmıştı. Valve firmasının elinden satışa sunulduğunda 4.3 milyon satmış, Half-Life ise 14,3 milyon satmıştı 3/1 pazar payı almaları sierra firmasını kızdırmıştır herhalde. Counter Strike çıkardığı oyun serisi ile Valve 10 milyon gibi büyük bir satış rakamına ulaştı. Oyun için yüzlerce harita, mod, silah çıkmıştı, oyunu sevenler için bu durum cennete düşmek gibiydi ve valve oyunu sürekli geliştirmeye devam etti. 20 yıl geçmesine rağmen hala İnternet kafelere gidip oynuyoruz, piyasadaki çoğu oyunu aradan 20  yıl geçince oynamayacağız ama Cs 1,6′yı herhalde yine oynayacağız

Cs 1.6 Kaç Gb Yer Kaplar ?

500 Mb – 1 Gb alana ihtiyacı vardır."Cs 1.6 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
43 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: