Cs Go Açılmıyor - Tablet Adam

Cs Go Açılmıyor

Cs Go Açılmıyor Sorunu

Cs Go Açılmıyor

Cs Go Açılmıyor Sorunu

 

Cs Go bazı güncellemeler yüklediğinde oyun hiç açılmama gibi sorunları olabilir. Tabi bunlar sadece güncellemeden değil sizin bilgisayarınızdan da kaynaklanabilir. Steam Ara yüzüne girdikten sonra oyuna başlattığınızda siyah bir belirti geliyor ardından oyun açılmıyor ya da hiç bir belirti olmadan açılmıyor olabilir.

Bu tarz hataları çoğu oyuncu arkadaşlarımız almıştır, öncelikle oyun aslında arka plan açılmış olarak görünüyor fakat ekranımıza yansımıyor. Bu sorunu nasıl aşacağınızı aşağıda belirttim verdiğim adımlara rağmen hala bu sorunu yaşıyorsanız. Ticket atmayı deneyin size yardımcı olacaklardır.

 

Ekran kartınızı güncelleyin

Oyun güncelleme yapmış olabilir ve ekran kartınız bu güncellemeye göre eski kalmış olabilir. Yani ekran kartı sürücülerini güncel tutmadığınız, halde oyunun çalışması ile çakışabilir. Bu durumu düzeltmek için çeşitli nedenler olabilir, sadece ekran kartının güncel olması ile olacak bir olay değil. Ekran kartınız güncel olsa ile oyun çalışmayabilir.

Ekran Kartı Güncelleme ?

 • Aygıt yöneticisine giriyoruz.
 • Görüntü Bağdaştırıcıları sekmesine giriyoruz.
 • Ekran kartı modelinizi göreceksiniz.
 • Ekran kartı modelimizin özelliklerini açıyoruz.
 • Sürücü yazan sekmeye gelip Sürücüyü Güncelleştir diyoruz
 • Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara diyoruz ve güncelleştiriyoruz

Oyun Dosyalarınızı Doğrulayın

Cs go’nun açılmama sorunlarının başında  oyun dosyalarının bozulması geliyor. Bu sorun sizden kaynaklı ya da Valve yani oyun tarafından da olabilir. Siz oyun dosyalarını bozmuş veya yanlışlıkla açıp bir harf eklemiş olabilirsiniz. Tek bir harf ile oyun açılmayabilir şöyle düşünün program düz yolda giden araba gibi ama siz yanlışlıkla önüne duvar koyuyorsunuz oda oradan geçemiyor. Yani bu sonuçta oyunu açamıyor, Oyun tarafından ise güncelleme geldiyse eğer tasarımcılardan kaynaklanan bir sorun olabilir. Bu sonuçta oyun dosyalarınızı doğrulayabilirsiniz.

Cs Go Dosyaları Doğrulama ?

 • Steam Ara yüzüne giriyoruz.
 • Oyun kütüphanesinden Cs Go’nun üzerine gelip özeliklerini açıyoruz
 • Özellikler bölümünden Yerel Dosyaları seçiyoruz.
 • Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula diyoruz
 • Bu işlemi yaptığınızda yükleme ekranı gelecek ve 10 dk. sürebilir belki daha fazla
 • Dosyalarınızı düzeltecek ve çalışmasını sağlayacak

Cs Go Mikrofon Çalışmıyor

Arkadaşlar oyuna girdiğinizde bazen mikrofon çalışmıyor olabilir. Her oyuncunun başına gelmiştir herhalde öncelikle aşağıda vereceğim adımları takip etmeden önce oyun içinden mikrofon ayarlarını varsayılana ayarlamanızı istiyorum. Oyun güncelleme attığı zamanlar bozulabiliyor eğer ki olmadıysa aşağıdaki adımları takip edin

 • Masaüstü hoparlör simgesine sağ tıklıyoruz (sağ alt köşede ses açma-kapatma işine yarayan simge)
 • Kayıt aygıtları yazısına tıklayıp giriyoruz.
 • Ardından kayıt sekmesine giriyoruz
 • Orada bazı mikrofon seçenekleri vardır ve sizin olan devre dışı kalmış olabilir
 • Kendi mikrofonunuzu seçip Varsayılan aygıt yapıyoruz.

 

 "Cs Go Açılmıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
148 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: