Cs Go Açılmıyor - Tablet Adam

Cs Go Açılmıyor

Cs Go Açılmıyor Sorunu

Cs Go Açılmıyor

Cs Go Açılmıyor Sorunu

 

Cs Go bazı güncellemeler yüklediğinde oyun hiç açılmama gibi sorunları olabilir. Tabi bunlar sadece güncellemeden değil sizin bilgisayarınızdan da kaynaklanabilir. Steam Ara yüzüne girdikten sonra oyuna başlattığınızda siyah bir belirti geliyor ardından oyun açılmıyor ya da hiç bir belirti olmadan açılmıyor olabilir.

Bu tarz hataları çoğu oyuncu arkadaşlarımız almıştır, öncelikle oyun aslında arka plan açılmış olarak görünüyor fakat ekranımıza yansımıyor. Bu sorunu nasıl aşacağınızı aşağıda belirttim verdiğim adımlara rağmen hala bu sorunu yaşıyorsanız. Ticket atmayı deneyin size yardımcı olacaklardır.

 

Ekran kartınızı güncelleyin

Oyun güncelleme yapmış olabilir ve ekran kartınız bu güncellemeye göre eski kalmış olabilir. Yani ekran kartı sürücülerini güncel tutmadığınız, halde oyunun çalışması ile çakışabilir. Bu durumu düzeltmek için çeşitli nedenler olabilir, sadece ekran kartının güncel olması ile olacak bir olay değil. Ekran kartınız güncel olsa ile oyun çalışmayabilir.

Ekran Kartı Güncelleme ?

 • Aygıt yöneticisine giriyoruz.
 • Görüntü Bağdaştırıcıları sekmesine giriyoruz.
 • Ekran kartı modelinizi göreceksiniz.
 • Ekran kartı modelimizin özelliklerini açıyoruz.
 • Sürücü yazan sekmeye gelip Sürücüyü Güncelleştir diyoruz
 • Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara diyoruz ve güncelleştiriyoruz

Oyun Dosyalarınızı Doğrulayın

Cs go’nun açılmama sorunlarının başında  oyun dosyalarının bozulması geliyor. Bu sorun sizden kaynaklı ya da Valve yani oyun tarafından da olabilir. Siz oyun dosyalarını bozmuş veya yanlışlıkla açıp bir harf eklemiş olabilirsiniz. Tek bir harf ile oyun açılmayabilir şöyle düşünün program düz yolda giden araba gibi ama siz yanlışlıkla önüne duvar koyuyorsunuz oda oradan geçemiyor. Yani bu sonuçta oyunu açamıyor, Oyun tarafından ise güncelleme geldiyse eğer tasarımcılardan kaynaklanan bir sorun olabilir. Bu sonuçta oyun dosyalarınızı doğrulayabilirsiniz.

Cs Go Dosyaları Doğrulama ?

 • Steam Ara yüzüne giriyoruz.
 • Oyun kütüphanesinden Cs Go’nun üzerine gelip özeliklerini açıyoruz
 • Özellikler bölümünden Yerel Dosyaları seçiyoruz.
 • Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula diyoruz
 • Bu işlemi yaptığınızda yükleme ekranı gelecek ve 10 dk. sürebilir belki daha fazla
 • Dosyalarınızı düzeltecek ve çalışmasını sağlayacak

Cs Go Mikrofon Çalışmıyor

Arkadaşlar oyuna girdiğinizde bazen mikrofon çalışmıyor olabilir. Her oyuncunun başına gelmiştir herhalde öncelikle aşağıda vereceğim adımları takip etmeden önce oyun içinden mikrofon ayarlarını varsayılana ayarlamanızı istiyorum. Oyun güncelleme attığı zamanlar bozulabiliyor eğer ki olmadıysa aşağıdaki adımları takip edin

 • Masaüstü hoparlör simgesine sağ tıklıyoruz (sağ alt köşede ses açma-kapatma işine yarayan simge)
 • Kayıt aygıtları yazısına tıklayıp giriyoruz.
 • Ardından kayıt sekmesine giriyoruz
 • Orada bazı mikrofon seçenekleri vardır ve sizin olan devre dışı kalmış olabilir
 • Kendi mikrofonunuzu seçip Varsayılan aygıt yapıyoruz.

 

 "Cs Go Açılmıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
95 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: