Cs Go Aimbot Kodu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Cs go oyununda rakip bir oyuncu size gerçekten iyi oynadığını söylüyorsa bunu anlamanın tek yolu aimbot kodu kullanıp kullanmadığına bakmaktır.

Çünkü oyunda cs go aimbot kodu sizlerin nişan yeteneğine deniliyor. Yani fare ile bir düşman göründüğünde ne kadar pratik ve hızlı bir şekilde nişan alıp gösterilen hedefi imha ettiğinizdir.

Aslında aimbot kodu çok geniş bir konudur. Aimbot kodu ile oyunda kullanmış olduğunuz silah ile seri şekilde tarama ve atış yapılırken kullanmış olduğunuz silahın namlusunun gerçek hayatta, oyunda istem dışı yukarı doğru kalkmasını engellemek için profesyonel kullanıcıların aimbot sahibi olduğunun göstergesidir.

Peki, oyunda aimbot kodunu nasıl ayarlanabilir sorusuna gelince, bunu oyunda otomatik nişan alan bir oynanış şekli tamamen yasaklanmıştır.

Bunun yerine oyunda hileler yaparak bu sağlanıyor. Ayrıca bu hile yollarına başvuran oyun severler tespit edildiğinde oyundan kalıcı olarak yasaklanma ihtimali mevcuttur. O yüzden bu gibi hileler kullanılmasını önerilmiyor.

Cs Go Aimbot Kodu YAPILAN YORUMLAR