Cs Go Ayarları - Tablet Adam

Cs Go Ayarları

Cs Go Ayarları Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Cs Go Ayarları

Cs Go Ayarları Nedir ? Nasıl Yapılır ?

 

Valve tarafından kullanıcılara sunulduğundan beri milyonlarca oyuncunun vazgeçilmezi olan Cs Go, yayınlandığı ilk günden beri milyonlara hitap eden oyunun bazı sorunları var.  Ne mi sorunlar öncelikle performans durumu oyun önceki sürümlerine göre görüntü kalitesinden ateş mekanizmasına kadar büyük değişikliğe gitmiş ve kaliteli işler yapmıştı.

Bu durumda ortalama bilgisayar kullanan kullanıcılarına Fps sorunu yaptı diyebiliriz. Peki bu sorunları nasıl aşacağız öncelikle aşağıda yazdığım adımların hepsini uygulamanızı istiyorum çünkü vereceği ayarları sadece siz değil profesyonel oyuncular ve yayıncılarda kullanmakta dikkatlice okursanız Fps ve  Bilgisayarın performansı gözle görülür artış sağlayacak. Sizde profesyonel oyuncuların ayarlarını kullanmış olacaksınız.

Cs Go Mouse Ayarları

Profesyonel oyuncuların çoğunluk ile tercih ettiği fare tercihi düşük DPI özelliğindeki fareler nedeni ise yavaş tepki vermesidir.  Vereceğim ayarları yapmanızı ve  böyle alışmanızı öneriyorum

  • Denetim Masası – Fare – İşaretçi Seçenekleri bölümüne geliyoruz. Hızımızı 6. noktaya getirip İşaretçi hassasiyetini arttır yazısına tik atıyoruz.
  • Fareniz profesyonel oyuncu faresi ise hızlanma seçeneğini kapatıp DPI değerini 400’e getiriyoruz
  • Oyun içinde  2-3 arasında ayarlıyoruz, kendiniz nasıl rahat ediyorsanız öyle ayarlayın
  • Yapacağınız ayarlar ile oyun içindeki dönüşlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Cs Go Radar Ayarları

Cs Go Radar Ayarları nasıl yapılır

Cs Go Radar Ayarları

Eğer oyunu oynadığınız günden beri hala aynı radar ayarlarında oynuyorsanız, haritanın hepsini görmeniz mümkün olmayacaktır. Harita oyunda en önemli şeylerden birisidir ve siz haritanın neredeyse yarısından azını görüyorsunuz. Haritayı kuş bakışı bir şekilde görmek için cl_radar_scale kodunu konsola yazıyoruz ardından haritamız şu bakışı oluyor.

 

Cs Go Ekran Ayarları

Profesyonel oyuncular ve yayıncılar için kalite performans dan sonra gelir. Bütün grafik ayarlarınızı en düşük ayarlara çekmek Oyunun hızını ve performansını ortalama bir şekilde arttıracaktır. Oyuncuların tek gerçek dostu FPS dir, en düşük seviyeye çektiğinizde hem oyunun, hemde sizin performansınızda bir artış olacaktır.

 "Cs Go Ayarları" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
72 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: