Cs Go Ayarları Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Cs Go Ayarları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Ayarları Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Cs Go Ayarları

Cs Go Ayarları Nedir ? Nasıl Yapılır ?

 

Valve tarafından kullanıcılara sunulduğundan beri milyonlarca oyuncunun vazgeçilmezi olan Cs Go, yayınlandığı ilk günden beri milyonlara hitap eden oyunun bazı sorunları var.  Ne mi sorunlar öncelikle performans durumu oyun önceki sürümlerine göre görüntü kalitesinden ateş mekanizmasına kadar büyük değişikliğe gitmiş ve kaliteli işler yapmıştı.

Bu durumda ortalama bilgisayar kullanan kullanıcılarına Fps sorunu yaptı diyebiliriz. Peki bu sorunları nasıl aşacağız öncelikle aşağıda yazdığım adımların hepsini uygulamanızı istiyorum çünkü vereceği ayarları sadece siz değil profesyonel oyuncular ve yayıncılarda kullanmakta dikkatlice okursanız Fps ve  Bilgisayarın performansı gözle görülür artış sağlayacak. Sizde profesyonel oyuncuların ayarlarını kullanmış olacaksınız.

Cs Go Mouse Ayarları

Profesyonel oyuncuların çoğunluk ile tercih ettiği fare tercihi düşük DPI özelliğindeki fareler nedeni ise yavaş tepki vermesidir.  Vereceğim ayarları yapmanızı ve  böyle alışmanızı öneriyorum

  • Denetim Masası – Fare – İşaretçi Seçenekleri bölümüne geliyoruz. Hızımızı 6. noktaya getirip İşaretçi hassasiyetini arttır yazısına tik atıyoruz.
  • Fareniz profesyonel oyuncu faresi ise hızlanma seçeneğini kapatıp DPI değerini 400’e getiriyoruz
  • Oyun içinde  2-3 arasında ayarlıyoruz, kendiniz nasıl rahat ediyorsanız öyle ayarlayın
  • Yapacağınız ayarlar ile oyun içindeki dönüşlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Cs Go Radar Ayarları

Cs Go Radar Ayarları nasıl yapılır

Cs Go Radar Ayarları

Eğer oyunu oynadığınız günden beri hala aynı radar ayarlarında oynuyorsanız, haritanın hepsini görmeniz mümkün olmayacaktır. Harita oyunda en önemli şeylerden birisidir ve siz haritanın neredeyse yarısından azını görüyorsunuz. Haritayı kuş bakışı bir şekilde görmek için cl_radar_scale kodunu konsola yazıyoruz ardından haritamız şu bakışı oluyor.

 

Cs Go Ekran Ayarları

Profesyonel oyuncular ve yayıncılar için kalite performans dan sonra gelir. Bütün grafik ayarlarınızı en düşük ayarlara çekmek Oyunun hızını ve performansını ortalama bir şekilde arttıracaktır. Oyuncuların tek gerçek dostu FPS dir, en düşük seviyeye çektiğinizde hem oyunun, hemde sizin performansınızda bir artış olacaktır.

 

Cs Go Ayarları YAPILAN YORUMLAR