Cs Go Bunny Açma Kodu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Cs go oyununda bunny özelliği normal yürüyerek gitmekten daha hızlı gitmenizi sağlayan sürekli zıplayarak hızlı gitmektir. Adını da bu özelliği ile almıştır.

Bazı cs go sunucularında hile olarak görülebilirken bazı cs go sunucularında ise hile değildir.Cs go oyununun rekabetçi oynarken bu kodu kullanamazsınız.

Cs go oyununa girdiğinizde oyun içerisinde konsolu açarak(” tuşu) “sv_autobunnyhopping 1” kodunu yazarsanız cs go bunny açma kodu aktif olacaktır.

Cs Go Bunny  Açma Kodu Nasıl Yapılır?

Cs go oyununda bunny yapmak için öncelikle “W” tuşu ile ilerlerken elinizi “W” tuşundan çekin. Yönünüzü sağa çevirirken “D” sola çevirirken ise “A” tuşuna basın.

Bunu sırayla tekrarlarsanız seri olarak sağ ve sola giderek hızlanıp bunny yapmanızdır.

Yere düştükçe tekrar zıplamanız gereklidir. Eğer bunny yapmaya başladınız ve hızınız artmıyorsa zıplama zamanlamasını yanlış ayarlıyorsunuzdur.

Cs go içerisinde bunny yapmak zordur antrenman yaparak çalışmalar sonucu alışabilirsiniz.

Oyun içerisinde “bind mwheelup invprev” ve “bind mwheeldown invnext” kodlarınıda girmelisiniz. Bu sayede zıplama özelliğini fare topu ile yapabileceksiniz.

Bunny yapmanın en etkili özelliği fare topunu kullanarak zıplamaktan geçer. Elinize bıçak aldığınızda fare topu ile zamanlamayı ayarlayarak zıplayarak hızınızı 250 ye kadar çıkarabilirsiniz.

Cs Go Bunny Açma Kodu YAPILAN YORUMLAR