Cs Go Crosshair Ayarları - Tablet Adam

Cs Go Crosshair Ayarları

Cs Go Crosshair Ayarları Nasıl yapılır

Cs Go Crosshair Ayarları

Cs Go Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır ?

Crosshair bildiğimiz üzere Cs Go oyununda oldukça büyük etkisi bulunmakta, Crosshair oyunu daha iyi oynamanızı sağlayan en önemli ayarlardan biridir çünkü aiminizin boyutunu, ateş ederken büyümesini, ateş ettiğiniz halde hiç yerinden oynamaması gibi birçok ayarı yapabiliyorsunuz. Crosshair için birden fazla ayar mevcut, bu ayarları elle yapabilirsiniz ama biraz sizin için sıkıntılı olacaktır.

Manuel olarak yapabilirsiniz fakat sizin için zor olabilir, bunun yerine en kolay yolu tercih edebilirsiniz. Kolay yol dediğim, tek tek elle kod girmek yerine, oyun içinden ya da Steam ara yüzünden crashz’ Crosshair Generator atölyesini indirip açabilirsiniz. İndireceğiniz atölyede kod girmek yerine çoğu profesyonel tarafından kullanan ayarları göreceksiniz. Profesyonellerin kullandığı ayarlardan size göre en iyisini seçip çıkabilirsiniz. Çıktığınız takdirde en son yaptığınız ayarlar kalacak, siz düzeltene kadar o ayarlar ile oynayacaksınız

  1. Steam>Topluluk>Atölye>CS:GO takip ederek atölyeyi oyuna ekleyebilirsiniz.

Cs Go Crosshair Kodları

  • cl_crosshairsize X: Crosshair boyutunu ayarlar, x yerine kendiniz için  hangisi iyiyse o sayıyı yazın
  • cl_crosshairthickness X: Çizgi kalınlığının kalın ya da ince olması için kullanılan ayar.
  • cl_crosshairgap X: Çizgiler arası mesafeyi arttırma veya kısaltma için kullanılıyor.
  • cl_crosshairdot 1: Komutu ile Crosshair’in ortasına nokta ekleyebilirsiniz.


"Cs Go Crosshair Ayarları" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
103 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: