Cs Go Crosshair Ayarları - Tablet Adam

Cs Go Crosshair Ayarları

Cs Go Crosshair Ayarları Nasıl yapılır

Cs Go Crosshair Ayarları

Cs Go Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır ?

Crosshair bildiğimiz üzere Cs Go oyununda oldukça büyük etkisi bulunmakta, Crosshair oyunu daha iyi oynamanızı sağlayan en önemli ayarlardan biridir çünkü aiminizin boyutunu, ateş ederken büyümesini, ateş ettiğiniz halde hiç yerinden oynamaması gibi birçok ayarı yapabiliyorsunuz. Crosshair için birden fazla ayar mevcut, bu ayarları elle yapabilirsiniz ama biraz sizin için sıkıntılı olacaktır.

Manuel olarak yapabilirsiniz fakat sizin için zor olabilir, bunun yerine en kolay yolu tercih edebilirsiniz. Kolay yol dediğim, tek tek elle kod girmek yerine, oyun içinden ya da Steam ara yüzünden crashz’ Crosshair Generator atölyesini indirip açabilirsiniz. İndireceğiniz atölyede kod girmek yerine çoğu profesyonel tarafından kullanan ayarları göreceksiniz. Profesyonellerin kullandığı ayarlardan size göre en iyisini seçip çıkabilirsiniz. Çıktığınız takdirde en son yaptığınız ayarlar kalacak, siz düzeltene kadar o ayarlar ile oynayacaksınız

  1. Steam>Topluluk>Atölye>CS:GO takip ederek atölyeyi oyuna ekleyebilirsiniz.

Cs Go Crosshair Kodları

  • cl_crosshairsize X: Crosshair boyutunu ayarlar, x yerine kendiniz için  hangisi iyiyse o sayıyı yazın
  • cl_crosshairthickness X: Çizgi kalınlığının kalın ya da ince olması için kullanılan ayar.
  • cl_crosshairgap X: Çizgiler arası mesafeyi arttırma veya kısaltma için kullanılıyor.
  • cl_crosshairdot 1: Komutu ile Crosshair’in ortasına nokta ekleyebilirsiniz.


"Cs Go Crosshair Ayarları" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
83 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: