Cs Go Crosshair Map Ayarları - Tablet Adam

Cs Go Crosshair Map

Cs Go Crosshair Map Nedir

Cs Go Crosshair Map

Cs Go Crosshair Map Nedir ?

Çıktığı günden beri aylık milyonlarca oyuncunun severek oynadığı Counter Strike: Global Offensive‘de en önemli noktalardan biri oyun içi ayarlardır. Bu ayarların başında ise Crosshair ayarları gelir. Crosshair oyuncuların, oyun dosyalarını ellemeden renk, boyut, şekil gibi ayarları değiştirebilirsiniz. Crosshair kullanmadan, manuel olarak bu ayarları yapmanıza kıyasla çok daha kolaydır.

Çoğu oyuncu en iyi aim ayarlarını veya profesyonel Cs Go oyuncularının kullandığı ayarları aramaktan fazlaca vakit kaybediyor. Crosshair ayarları kod ile yapıyorsunuz fakat profesyonel oyuncuların kullandığı gibi olmuyor, profesyonel oyuncuların kullandığı aimi tutturmak ya da bulmak zor olsa gerek. Bu sorunun önüne geçilerek yeni bir harita getirildi bu haritada profesyonel oyuncuların ve sizin kendinize göre ayarlama yapabileceğiniz, aim ayarları bulunuyor. Atölyeyi kullanmak için aşağıdaki adımları takip edin.

 

Crosshair Nasıl Kullanılır ?

  • Steam ara yüzüne girin
  • Sekmelerden Topluluk merkezine gidin
  • Arama yerine crashz’ Crosshair Generator yazın
  • Çıkan sonuca girerek abone olun
  • Artık atölyeyi, oyun girdiğinizde kullanabilirsiniz.

 "Cs Go Crosshair Map" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
85 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: