Cs Go Fatal Error (Güncel Sorun Çözümü) - Tablet Adam

Cs Go Fatal Error

Cs Go Fatal Error hatası nasıl düzeltilir

Cs Go Fatal Error

Cs Go Fatal Error Hatası Nasıl Düzeltilir ?

21 Ağustos 2012 yılından beri milyonlarca merminin havada uçuştuğu Cs Go‘da sizler için önemli bir hatayı nasıl düzeltebileceğinizi göstereceğim. Aldığınız bütün hatalar bilgisayar ya da oyundan kaynaklanıyor. Oyundan kaynaklanmasının sebebi, güncelleme geldiğinde oyun dosyalarınızı bozmasıyla, oyunun hata verip açılmamasıdır.

Bilgisayar üzerinden ise sürücüleri ya da programlarınızı güncellemediğiniz  için  kaynaklanabilir. Güncelleme yapmadığınız takdirde sürücü ya da programlarınız güncelliğini yitirmiş oluyor, Oyunların çoğu her güncelleme attığında güncel sürücüler ya da programlara göre atar. Peki CS GO Fatal Error hatasını nasıl çözeceğiz?

Öncelik olarak oyundan kaynaklanıyorsa oyun dosyalarının bütünlüğünü  doğrula diyerek  halledebilirsiniz. Sorun hala devam ediyorsa bilgisayarınızdan kaynaklanıyordur. Yapmanız gereken Windows’u güncellemeniz, güncelleme tamamlandıktan sonra sorun devam etmekteyse, Net framework ve Directx sürümlerinizi güncelleyin. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda hatanın düzelmiş olması gerekiyor.

Oyun dosyalarını doğrulama 

  • Oyunlar > Cs:go > Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Belleğinin Bütünlüğü Doğrula

Hatanız devam etmekteyse aşağıdaki adımları takip edin

  1. Microsoft Visual C++  en güncel halini bilgisayarımıza kuruyoruz.
  2. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive  dosya konumunu açıyoruz.
  3. Sağ üst köşede, arama kısmına .Json yazıp aratıyoruz
  4. Çıkan iki dosyayı siliyoruz “network_config – network_config.cached
  5. Ardından gelip tekrar oyun dosyalarını doğruluyoruz.


"Cs Go Fatal Error" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
46 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: