Cs Go Fps Kodu - Tablet Adam

Cs Go Fps Kodu

Cs Go Fps Gösterme Kodu

Cs Go Fps Kodu

Cs Go Fps Gösterme Kodu

Cs Go oyununda kaç Fps aldığınızı görebiliyorsunuz, bildiğiniz üzere Cs go Fps oyunu olarak geçiyor. Bilgisayarınız kötü olabilir ve oyunda kaç fps aldığınızı öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için iki adım var bunları aşağıda siz bunları okurken yazmış olacağım. Vereceğim adımlarda hem ping değerinizi hemde Fps değerinizi görebileceksiniz.  Steam üzerinden yapılacak ayarlama sonunda oyunda kaç fps aldığınızı görebileceksiniz. Diğer adım ise oyun içinde konsola kod girmeniz olacaktır.

Steam üzerinden

  • Kullanıcı adı ve şifremizle Steam arayüzüne giriyoruz.
  • Oyun içi bölümüne giririyoruz
  • Oyun içi Steam arayüzünü etkinleştir bölümüne tik atıyoruz
  • Oyun içi Fps sayacı yazan kısma gelip nerede görülmesini istiyorsanız orayı seçinOyun içinden
  • Cs Go’ya giriyoruz
  • Oyun içindeki konsolu açıyoruz.
  • +graph veya cl_showfps 1 yazıyoruz.
  • +graph ile Fps ve ping değerinizi göreceksiniz
  • Cl_showfps 1 ile sadece Fps değerinizi  göreceksiniz.

 "Cs Go Fps Kodu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
105 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: