Cs Go Fps Kodu - Tablet Adam

Cs Go Fps Kodu

Cs Go Fps Gösterme Kodu

Cs Go Fps Kodu

Cs Go Fps Gösterme Kodu

Cs Go oyununda kaç Fps aldığınızı görebiliyorsunuz, bildiğiniz üzere Cs go Fps oyunu olarak geçiyor. Bilgisayarınız kötü olabilir ve oyunda kaç fps aldığınızı öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için iki adım var bunları aşağıda siz bunları okurken yazmış olacağım. Vereceğim adımlarda hem ping değerinizi hemde Fps değerinizi görebileceksiniz.  Steam üzerinden yapılacak ayarlama sonunda oyunda kaç fps aldığınızı görebileceksiniz. Diğer adım ise oyun içinde konsola kod girmeniz olacaktır.

Steam üzerinden

  • Kullanıcı adı ve şifremizle Steam arayüzüne giriyoruz.
  • Oyun içi bölümüne giririyoruz
  • Oyun içi Steam arayüzünü etkinleştir bölümüne tik atıyoruz
  • Oyun içi Fps sayacı yazan kısma gelip nerede görülmesini istiyorsanız orayı seçinOyun içinden
  • Cs Go’ya giriyoruz
  • Oyun içindeki konsolu açıyoruz.
  • +graph veya cl_showfps 1 yazıyoruz.
  • +graph ile Fps ve ping değerinizi göreceksiniz
  • Cl_showfps 1 ile sadece Fps değerinizi  göreceksiniz.

 "Cs Go Fps Kodu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
82 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: