Cs Go Işınlanma Kodu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Cs go oyunu yapımcıları tarafından oyun içinde oyun severlerin kullandığı çok çeşitli kodlar mevcuttur. Bu kodlar ile oynamış olduğunuz oyunların oynanış mekaniğinde kendinize çok ciddi bir şekilde kolaylık sağlayabilir ve çok büyük zaman kayıplarından kurtulabilirsiniz.

Bu makalede oyun severlere cs go ışınlanma kodu nasıl aktif hale gelir gibi konular hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Işınlanma kodunu kullanarak oyun içerisinde bulunan haritalardan dilediğiniz yere uçarak gidebilirsiniz.

Bu sayede haritaları keşfederken, atmış olduğunuz bombaları denerken yürümek yerine hedefe uçup hızlı bir şekilde, gitmek istediğiniz noktaya ışınlanabiliyorsunuz.

Cs go ışınlanma kodunu yazabilmek için öncelikle geliştirici konsolu aktif hale getirmeniz gereklidir. Bunun için ana menüden seçenekler bölümüne giriş yapıp, karşınıza gelen pencereden ayarlar bölümüne girilip, buradan da geliştirici konsolu etkinleşir seçeneğine tıklayıp evet durumuna getiriyoruz.

Geliştirici konsolunu aktifleştirdikten sonra yönetici olduğumuz bir sunucuya girerek oyun içinde konsolu açıyoruz. Açılan konsol ekranına metin kutusuna “sv_cheats 1” yazıp ardından gelen konsola ışınlanma kodu olan “bind v noclip” yazdıktan sonra “v” tuşuna basıldığında ışınlanma aktif hale geliyor.

Cs Go Işınlanma Kodu YAPILAN YORUMLAR