Cs Go İvme Kodu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Cs Go İvme Kodu Nedir?

Cs go oyuncularını ikiye bölen bir konu haline gelen mause ivmesi kimi kullanıcının vazgeçilmezi, kimi kullanıcının ise hemen kapattığı bir özelliktir. Oyun içinde cs go ivme kodu ayarlanabilen bir seçenektir. İster fare ivmesini kapatıp  el reflekslerinizi bu şekilde kullanabilirsiniz, isterseniz de ivme yardımıyla fare hassasiyetiniz çok az olsa dahi  bunu fare ivmesiyle dengeleyebilirsiniz.

Fare İvmesi Ayarı

Oyun ekranında nasıl gözükeceğinizle doğrudan ilişkili bir ayardır.  Bu küçük gelişmiş ayarlar oyunda oldukça işinizi kolaylaştırmış olacaktır. Denetim Masası -Fare – İşaretçi Seçenekleri ve “İşaretçi Hassasiyetini Arttır” seçeneğini kapatmanız gerekir.

Oyunu Açtıktan sonra  “SEÇENEKLER” kısmına basarak “Klavye / Mouse” ibutonuna basalım. “Raw Geçişi” Kapalı “Mouse İvmesi” ise isteğinize bağlı kapalı/ açık  olacaktır.

Genel Kullanıcı Seçimi

Genellikle çoğu oyuncu kapatmayı tercih eder. Çünkü ivme hız kazandırır ve oyundayken refleks olarak hızlı hareket ederiz. Bu nedenle 2 kat hız sebebiyle  mause açısını yakalamak mümkün olmaz. Eğer mause hızınız yavaş ise ivmeyi açık kullanabilirsiniz.

Cs Go İvme Kodu YAPILAN YORUMLAR