Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cs Go Anahtarsız kutu açma

Cs Go Kasa Açma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Anahtarsız kutu açma

Cs Go Kasa Açma

Cs Go Anahtarsız Kutu Açma

Counter-Strike 27 ağustos 2012den bu yana yani kurulduğundan beri neredeyse her hafta yenilik getiriyor. Cs Go oyununu önceki sürümlerden daha çok tutulmasındaki en büyük etkenlerden biri oldu. Bu yeniliklere Oyunun, oyunculara verdiği kutulardan silahlar, silah kostümler, spreyler vb. gibi bu kutuları açmak için öncelikle anahtar bulundurmanız gerekiyor.

Bu anahtarları 7-8 tl arası fiyatlar ile alabilirsiniz, bazı oyuncu arkadaşlarımız İnternet sitelerinden ücretsiz yani anahtarsız kutu açmışlar ve herkesin ağzına dolanmış bir araştırma yaptım ve bu kasa ve anahtar dağıtan İnternet sitelerinde kayıt olduktan sonra size 1-5 dolar arası bir para miktarı veriyor ve siz bu parayla, kasa ya da kutu açabiliyorsunuz. Bazı siteler kimlik istiyor bazıları telefon istiyor arkadaşlar ücretsiz kutu açmak için bütün sitelere üye olmayın, tanımadığınız bir insana güvenemediğiniz gibi sitelere de güvenemezsiniz. Aşağıda vereceğim sitelere bakabilirsiniz.

 

Cs Go Kasa Açılımı

Cs go oyunculara kolaylık ve üye kaybetmemek için getirdiği yeniliklerin başında gelen kasa açılımı nedir ne işe yarar? Öncelikle kasaları oyun sonunda iyi oynadığınız ya da başarım yakaladığınız takdirde size verilecektir. Başka türlü ise topluluk pazarından satın alabiliyorsunuz, peki bu kutuların içinden ne var?

Kutuların ya da oyundaki adıyla kasaların içinden örnek vermek gerekirse silah kostümleri, eldivenler, spreyler, müzikler çıkabiliyor. Bu kasaları 8 TL gibi küçük bir meblağ ile açabiliyorsunuz tabi öğrenciler için küçük olmasa da, açtığınız kasalardan 5 bin liralık eldiven çıkabilir, evet doğru okudunuz gerçekten çıkabilir ancak bu sizi şansınıza kalmış bir olay galiba pahalı şeyler çıktığı gibi 8 TL den daha düşük fiyatlarda hediyelerde çıkabiliyor.

 

Cs Go Kasa Açma Siteleri

  • HELLCASE: Çoğu oyuncunun kullandığı bir site, en iyisi diyebiliriz.
  • FLAMECASES: Üye olduktan sonra 1 dolar vermekte
  • CSDROP: Millspec kasaları ile düşük fiyata kaliteli itemler çıkarabilirsiniz.
  • KUYCASE: Teması hoş olan güzel bir site fakat fazla kasa bulunmuyor. Ayrıca günlük bonus veriyor.
  • GOCASE: Üye olduktan sonra bir miktar para vermekte döngü sağlamak için, ücretsiz kasalar mevcut.
  • Farmskins: Uygun fiyata kaliteli item düşürebilirsiniz.
  • Drakemoon: Geniş Ara yüzü olan güvenilir bir site
  • CS:GO Kingdom: Sosyal medya hesaplarını takip ettikçe ücretsiz coin veriyor.

Cs Go Kasa Açma Oyunu

Oyundaki gibi kasa açıyorsunuz tek farkı ücretsiz olarak yapılması, açacağınız kutuyu seçtikten sonra sonsuza kadar kutu açabiliyorsunuz.

Cs Go Kasa Açma YAPILAN YORUMLAR