Cs Go Kasa Açma

Cs Go Anahtarsız kutu açma

Cs Go Kasa Açma

Cs Go Anahtarsız Kutu Açma

Counter-Strike 27 ağustos 2012den bu yana yani kurulduğundan beri neredeyse her hafta yenilik getiriyor. Cs Go oyununu önceki sürümlerden daha çok tutulmasındaki en büyük etkenlerden biri oldu. Bu yeniliklere Oyunun, oyunculara verdiği kutulardan silahlar, silah kostümler, spreyler vb. gibi bu kutuları açmak için öncelikle anahtar bulundurmanız gerekiyor.

Bu anahtarları 7-8 tl arası fiyatlar ile alabilirsiniz, bazı oyuncu arkadaşlarımız İnternet sitelerinden ücretsiz yani anahtarsız kutu açmışlar ve herkesin ağzına dolanmış bir araştırma yaptım ve bu kasa ve anahtar dağıtan İnternet sitelerinde kayıt olduktan sonra size 1-5 dolar arası bir para miktarı veriyor ve siz bu parayla, kasa ya da kutu açabiliyorsunuz. Bazı siteler kimlik istiyor bazıları telefon istiyor arkadaşlar ücretsiz kutu açmak için bütün sitelere üye olmayın, tanımadığınız bir insana güvenemediğiniz gibi sitelere de güvenemezsiniz. Aşağıda vereceğim sitelere bakabilirsiniz.

 

Cs Go Kasa Açılımı

Cs go oyunculara kolaylık ve üye kaybetmemek için getirdiği yeniliklerin başında gelen kasa açılımı nedir ne işe yarar? Öncelikle kasaları oyun sonunda iyi oynadığınız ya da başarım yakaladığınız takdirde size verilecektir. Başka türlü ise topluluk pazarından satın alabiliyorsunuz, peki bu kutuların içinden ne var?

Kutuların ya da oyundaki adıyla kasaların içinden örnek vermek gerekirse silah kostümleri, eldivenler, spreyler, müzikler çıkabiliyor. Bu kasaları 8 TL gibi küçük bir meblağ ile açabiliyorsunuz tabi öğrenciler için küçük olmasa da, açtığınız kasalardan 5 bin liralık eldiven çıkabilir, evet doğru okudunuz gerçekten çıkabilir ancak bu sizi şansınıza kalmış bir olay galiba pahalı şeyler çıktığı gibi 8 TL den daha düşük fiyatlarda hediyelerde çıkabiliyor.

 

Cs Go Kasa Açma Siteleri

  • HELLCASE: Çoğu oyuncunun kullandığı bir site, en iyisi diyebiliriz.
  • FLAMECASES: Üye olduktan sonra 1 dolar vermekte
  • CSDROP: Millspec kasaları ile düşük fiyata kaliteli itemler çıkarabilirsiniz.
  • KUYCASE: Teması hoş olan güzel bir site fakat fazla kasa bulunmuyor. Ayrıca günlük bonus veriyor.
  • GOCASE: Üye olduktan sonra bir miktar para vermekte döngü sağlamak için, ücretsiz kasalar mevcut.
  • Farmskins: Uygun fiyata kaliteli item düşürebilirsiniz.
  • Drakemoon: Geniş Ara yüzü olan güvenilir bir site
  • CS:GO Kingdom: Sosyal medya hesaplarını takip ettikçe ücretsiz coin veriyor.

Cs Go Kasa Açma Oyunu

Oyundaki gibi kasa açıyorsunuz tek farkı ücretsiz olarak yapılması, açacağınız kutuyu seçtikten sonra sonsuza kadar kutu açabiliyorsunuz.

"Cs Go Kasa Açma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları