Cs Go Kasma Sorunu çözümü

Cs Go Kasma Sorunu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Kasma Sorunu çözümü

Cs Go Kasma Sorunu

Cs Go Kasma Sorunu Çözümü

Valve  tarafından tasarlanan ve geliştirilen, 21 ağustos 2012 yılında oyuncular için piyasaya ücretli olarak sunulduğundan beri her ay milyonlarca oyuncunun oynadığı oyunda bazı oyuncuların oyunda iken kasma sorunu yaşadığını söyleyebilirim.

Counter-Strike önceki sürümlerine göre Cs Go daha kaliteli oldu diyebilirim. Şimdiki zamanın oyunlarının hepsi görüntü kalitesi üst düzey olduğundan Cs Go’da buna ayak uydurdu.

Oyunda kasmalar yaşamanızın sebeplerinden biride Sisteminizin Cs Go’ya göre biraz düşük kalması, oyunun görüntü kalitesi yüksek  olduğunu ve oyunu ilk defa başka bir bilgisayardan oynadığınızda bütün ayarların en yükseğe otomatik olarak çıkması bilgisayarınızın kasmasına sebep olabilir.

Oyuna girip, oyun içi fps değerimize bakıyoruz eğer 60 değerinin altındaysa bilgisayarınızın kasma nedeni Fps’dir.

Aslında genel olarak Fps’den dolayı kasma yaşıyor olabilirsiniz, Fps yani Saniyelik Görüntü Sayısı oyuncu için çok önemlidir kısa bir tanım yapmak gerekirse oyun keyfini artıran en önemli özelliklerden biri ses diğeri ise, görüntüdür. Cs Go Fps Arttırma adlı içeriğimiz deki adımları takip ederek kasma sorununu çözebilirsiniz.

Cs Go Fps Gösterme

  • Cs Go‘ya giriyoruz
  • Oyun içinden konsolu açıyoruz
  • Konsola +graph yazıyoruz.
  • Bu komut ile hem fps hemde ping değerini görebilirsiniz.

 

 

Cs Go Kasma Sorunu YAPILAN YORUMLAR