Cs Go Kasma Sorunu Çözümü 2018 ( Nvidia / Amd ) - Tablet Adam

Cs Go Kasma Sorunu

Cs Go Kasma Sorunu çözümü

Cs Go Kasma Sorunu

Cs Go Kasma Sorunu Çözümü

Valve  tarafından tasarlanan ve geliştirilen, 21 ağustos 2012 yılında oyuncular için piyasaya ücretli olarak sunulduğundan beri her ay milyonlarca oyuncunun oynadığı oyunda bazı oyuncuların oyunda iken kasma sorunu yaşadığını söyleyebilirim.

Counter-Strike önceki sürümlerine göre Cs Go daha kaliteli oldu diyebilirim. Şimdiki zamanın oyunlarının hepsi görüntü kalitesi üst düzey olduğundan Cs Go’da buna ayak uydurdu.

Oyunda kasmalar yaşamanızın sebeplerinden biride Sisteminizin Cs Go’ya göre biraz düşük kalması, oyunun görüntü kalitesi yüksek  olduğunu ve oyunu ilk defa başka bir bilgisayardan oynadığınızda bütün ayarların en yükseğe otomatik olarak çıkması bilgisayarınızın kasmasına sebep olabilir.

Oyuna girip, oyun içi fps değerimize bakıyoruz eğer 60 değerinin altındaysa bilgisayarınızın kasma nedeni Fps’dir.

Aslında genel olarak Fps’den dolayı kasma yaşıyor olabilirsiniz, Fps yani Saniyelik Görüntü Sayısı oyuncu için çok önemlidir kısa bir tanım yapmak gerekirse oyun keyfini artıran en önemli özelliklerden biri ses diğeri ise, görüntüdür. Cs Go Fps Arttırma adlı içeriğimiz deki adımları takip ederek kasma sorununu çözebilirsiniz.

Cs Go Fps Gösterme

  • Cs Go‘ya giriyoruz
  • Oyun içinden konsolu açıyoruz
  • Konsola +graph yazıyoruz.
  • Bu komut ile hem fps hemde ping değerini görebilirsiniz.

 

 "Cs Go Kasma Sorunu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
598 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: