Cs Go Live Kod

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Bazı sitelerde cs go ile kasa açılımları bulunuyor. Bu sitelerden kasada bulunan miktarı hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Açmış olduğunuz sitenin kasasına göre cs go live kod karşılığı ücret değişebiliyor. Oyun severler için verilen bu hizmette her gün bir kasa açma hakları bulunuyor.

Aynı zamanda sitede yeni level sistemi vardır, bu özellik ile aynı zamanda level durumunuzu gözden geçirip ve dilerseniz levelinizi artırabiliyorsunuz.

Cs Go Live Kod Nasıl Yapılır ?

  1. Oyun kullanıcılarının levelleri arttıkça günlük kazanmış oldukları ödüllerde bir o kadara artıyor. Cs go live için kullanılan sitelerin başında “HELLCASE” geliyor.
  2. Hellcase promo kodu ile oyun severler 0,70 dolar kazanıyor. Bu sitede en ucuz kasa 0,27 dolar fakat bu kasanın içinden çıkanlar oyun severleri çok memnun etmiyor.
  3. Bu yüzden 0,30 dolar olan kasalardan iki tane açıp güzel bir ürün gelene kadar beklemek en iyi itemlere sahip olabilirsiniz.

Cs Go Live Kod İle İlgili Tavsiyeler

Sadece botlar ile oyun halindeyken kullanılan bu kod ile gerçekten ölümsüz olabilirsiniz. Bu kodu girdiğiniz takdirde hiçbir engel sizi durduramaz ve ölmezsiniz. Sonuç olarak ise botlara karşı savaşta galibiyeti siz kazanmış olursunuz. Cs Go oyun severleri bu kodu çok fazla kullanmaktadır. Eski Cs oyunlarında bile bu kod aktif olarak çalışmaktadır. Oyuncuların önemli derecede gelişmesini ve tecrübe kazanmasını sağlayan bu kod gerçekten çok yarayışlı. Kesinlikle denemek isteyeceğiniz kodlardan biridir. Sizde cs go live kod işlemini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki yazıları okumanız yeterli olacaktır.

Cs Go Live Kodu Adım Adım Nasıl Yapılır ?

1. Adım: Cs Go oyununu açıp rekabet halindeyken sv_cheat 1 yazarak cheat sekmesini getirin.

2. Adım: Cheat sekmesine god yazarak cheat sekmesini kapatın.

3. Adım: Oyunu tekrar başlatın. Artık botlarla oyun halindeyken ölmediğinizi görebileceksiniz.

Cs Go Live Kod YAPILAN YORUMLAR