Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cs Go Nasıl İndirilir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Cs Go Bilgisayara Nasıl İndirilir

    Cs Go Nasıl İndirilir

Cs Go Bilgisayara Nasıl İndirilir ?

Counter-Strike: Global Offensive Valve ve Hidden Path Entertainment oyun şirketleri tarafından geliştirilen online Fps oyunudur. Cs Go serisinin önceki sürümlerinde olduğu gibi rekabete dayalı, gerçek zamanlı aksiyon oyunudur.

Diğer sürümlerinde olduğu gibi Cs Go’da görev tabanlı bir oyundur. Oyunda görevleri tamamlamak veya rakip takımdaki bütün düşmanları yok etmek temel amacınız dır. De_Dust2 haritasında oynuyorsanız, Terrorists takımı bomba kurma veya rakip takımı yok etmeye çalışırken Counter-Terrorists takımı ise bombanın kurulmasını engellemeye, bomba kurulduysa imha etmeye çalışırlar.

Cs Go piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren oyunculara ücretli olarak sunulmuştur yani oyunu satın almanız gerekmektedir.

Oyunu Steam ya da Cd üzerinden satın alabilirsiniz. Daha çok Steam üzerinden satın alınan oyunu kurmak aslında çok kolay çünkü Steam arayüzüne girdikten sonra, arayüzde sadece indir butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Cd üzerinden Steam’e göre fazla alınmıyor nedeni ise artık internet çağında olduğumuz için galiba oyuncular cd almaya gitmek yerine evinde tek tıkla hallettikleri içindir. Oyunu indirmek için öncelikle oyunu satın almanızı ve ardından Steam üzerinden indirmenizi öneririm, oyun indikten sonra siz sadece oyna butonuna basacaksınız.

Cs Go Nasıl İndirilir YAPILAN YORUMLAR