Cs Go Nasıl iyi Oynanır

Cs Go Nasıl Oynanır

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Nasıl iyi Oynanır

Cs Go Nasıl Oynanır

Cs Go Nasıl İyi Oynanır ?

Cs Go, Counter-Strike serisinin en çok sayan oyunudur, 21 Ağustos 2012’de ücretli olarak piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğü fiyat 24 TL’dir hala satılmaya devam etmekte olan oyunun milyonlarca kullanıcısı var. Serinin önceki oyunları gibi görev tabanlı bir oyundur. Oyuncuların ilk önce görevlerini tamamlamaları ya da rakip takımı yok etmeleri gerekir. Oyuncular Terrorists veya Counter-Terrorists  takımlarından birini seçerler. Ardından oyuna başlarlar rekabetçi modda her iki takımada gideceğiniz için takım seçemezsiniz oyun kendisi rastgele atar.

Dust haritasında oynadığınızda Terrorists takımı bomba kurmaya çalışırken  Counter-Terrorists  takımı ise bombanın patlamasını veya kurulmasını engeller kurulduğunda ise imha etmeye çalışırlar. Önceki sürümlerine göre birçok değişikliğe gitmiş oyunda her ayrıntıya dikkat edilmiştir. Ateş etme mekanizmasına kadar oyundaki bütün özellikleri gerçekçi kılmaya çalışılmıştır, Cs Go’da iyi oynamak istiyorsanız öncelikle oyuna alışmak zorundasınız, alışmanız biraz zaman alabilir fakat alışma zamanında kesinlikle rekabetçi girmeyin.

Oyunu bilmeden rekabetçi girdiğinizde ve oyunları kaybettiğinizde sizi rütbe olarak en aşağı atabiliyor buda demek oluyor ki kötü oyuncular ile bir başlangıç yapacaksınız. Oyunu normal modlarda oynadıktan sonra yani alıştıktan sonra size önerim profesyonel oyuncuları veya yayıncıları takip etmeniz. Takip ettiğiniz insanlar iyi oynadığını ve üst rütbede ise yaptığı hareketleri, nasıl ateş ettiği ve nasıl taktikleri olduğunu öğrenmenizi öneririm. Cs Go donanım gerektiren bir oyundur yani hoparlörden oynarsanız asla adamların nereden geldiğini öğrenemezsiniz yapmanız gereken, ucuz fiyata kulaklık ve Dpi’yı yüksek bir Mouse almanızdır. Arkadaşlar benim verebileceğim taktikler bunlar, yazdığım makaleyi okuyup üstüne bir şey katarak en üst liglere çıkabilirsiniz.

 

 

Cs Go Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7-8-10/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Ekran kartı 256 MB veya daha fazla olmalı DirectX 9 uyumlu olmalıdır.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Cs Go Nasıl Oynanır YAPILAN YORUMLAR