Cs Go Overwatch - Tablet Adam

Cs Go Overwatch

Cs Go Overwatch Nedir

Cs Go Overwatch

Cs Go Overwatch Nedir ?

Overwatch sistemi valve tarafından, oyunda  en çok reportlanan, hile açan, afk kalan, takım arkadaşlarını ateş eden oyuncuları size göndererek, onları tespit etmenizi istiyor. Eğer tespit ettiğiniz oyuncular hile kullandıysa kalıcı olarak ban yiyor. Yani kalıcı olarak bir daha Cs Go rekabetçi moduna giremiyor.

Cs Go Overwatch Ne Zaman Gelir ?

Owerwatch sisteminde müfettiş olmak istiyorsanız rekabetçi modda 150 tan galibiyetin üstüne çıkmanız gerekiyor. Diğer oyunculara nazaran sizi bir adım öne atıyor yani 150 maç kazandıktan sonra gelmesi muhtemel oluyor. Oyun içi seviyeniz 150 maçtan sonra 20. seviyenin üstünde olması gerekiyor, şöyle söyleyeyim Cs Go oyunu çözdüğünüzü ve onlara yardım edebileceğinizi anladığında direk olarak size müfettişlik veriyor.

Cs Go Overwatch Ban

Arkadaşlar owerwatch müfettişleri tarafından izlendikten sonra sizi hile olarak seçip gönderdiyse ban yiyorsunuz. Bildiğiniz üzere Cs Go’da hile kullanırsanız bir daha o hesaptan Cs Go’ya giremiyorsunuz. Oyun içinde hile açtıysanız kesinlikle atılıyorsunuz ayrıca oyun sizi maçın ortasında hile olduğunuzu anlarsa direk olarak maç bitmeden oyundan atabiliyor.

Cs Go Overwatch  Nasıl Yapılır ?

Owerwatch sizin ayarlarınızdan yapılacak bir şey değildir. Cs Go sizi bu adam oyunda bolca vakit geçirmiş oyuncuların hile olduğunu ve benzeri gibi şeyleri anlayabilir olarak adlandırıp size müfettişlik veriyor. Müfettiş olmak için 150 rekabetçi maçı kazanmanız ve oyunda 20. seviyeyi geçtiğinizde, önceden fazla ceza almadıysanız bir zaman sonra sizi müfettiş yapıyor.

Cs Go Overwatch Kodları

Noclip : Duvarların İçinden Geçmenizi sağlar.
R_drawothermodels 2 : Duvarların arkasını görmenizi sağlar
R_drawtracers_firstperson 0 : Ateş edildiğinde mermilerin gözükmemesini sağlar.
God : Oyun İçinde ölümsüzlük verir.

 

Cs Go Overwatch Ban Kaldırma

  • Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu – Az Hatalı: Bu tarz bir mesaj aldıysanız oyun içi takım arkadaşlarınıza rahatsızlık verdiğiniz için sizi suçlu bulmuşlardır. En az 1 ay ceza veriyorlar
  • Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu – Oldukça Hatalı: Oyun içinde hile kullandığınız için sizi suçlu bulmuşlardır. Oyundan tamamen uzaklaştırılıp bir daha oyuna girmemenizi sağlıyorlar. Oyuna girmek istiyorsanız  yeni bir hesap açabilirsiniz.

 

Cs Go Overwatch İleri Sarma

 "Cs Go Overwatch" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
81 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: