Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cs Go Overwatch Nedir

Cs Go Overwatch

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Overwatch Nedir

Cs Go Overwatch

Cs Go Overwatch Nedir ?

Overwatch sistemi valve tarafından, oyunda  en çok reportlanan, hile açan, afk kalan, takım arkadaşlarını ateş eden oyuncuları size göndererek, onları tespit etmenizi istiyor. Eğer tespit ettiğiniz oyuncular hile kullandıysa kalıcı olarak ban yiyor. Yani kalıcı olarak bir daha Cs Go rekabetçi moduna giremiyor.

Cs Go Overwatch Ne Zaman Gelir ?

Owerwatch sisteminde müfettiş olmak istiyorsanız rekabetçi modda 150 tan galibiyetin üstüne çıkmanız gerekiyor. Diğer oyunculara nazaran sizi bir adım öne atıyor yani 150 maç kazandıktan sonra gelmesi muhtemel oluyor. Oyun içi seviyeniz 150 maçtan sonra 20. seviyenin üstünde olması gerekiyor, şöyle söyleyeyim Cs Go oyunu çözdüğünüzü ve onlara yardım edebileceğinizi anladığında direk olarak size müfettişlik veriyor.

Cs Go Overwatch Ban

Arkadaşlar owerwatch müfettişleri tarafından izlendikten sonra sizi hile olarak seçip gönderdiyse ban yiyorsunuz. Bildiğiniz üzere Cs Go’da hile kullanırsanız bir daha o hesaptan Cs Go’ya giremiyorsunuz. Oyun içinde hile açtıysanız kesinlikle atılıyorsunuz ayrıca oyun sizi maçın ortasında hile olduğunuzu anlarsa direk olarak maç bitmeden oyundan atabiliyor.

Cs Go Overwatch  Nasıl Yapılır ?

Owerwatch sizin ayarlarınızdan yapılacak bir şey değildir. Cs Go sizi bu adam oyunda bolca vakit geçirmiş oyuncuların hile olduğunu ve benzeri gibi şeyleri anlayabilir olarak adlandırıp size müfettişlik veriyor. Müfettiş olmak için 150 rekabetçi maçı kazanmanız ve oyunda 20. seviyeyi geçtiğinizde, önceden fazla ceza almadıysanız bir zaman sonra sizi müfettiş yapıyor.

Cs Go Overwatch Kodları

Noclip : Duvarların İçinden Geçmenizi sağlar.
R_drawothermodels 2 : Duvarların arkasını görmenizi sağlar
R_drawtracers_firstperson 0 : Ateş edildiğinde mermilerin gözükmemesini sağlar.
God : Oyun İçinde ölümsüzlük verir.

 

Cs Go Overwatch Ban Kaldırma

  • Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu – Az Hatalı: Bu tarz bir mesaj aldıysanız oyun içi takım arkadaşlarınıza rahatsızlık verdiğiniz için sizi suçlu bulmuşlardır. En az 1 ay ceza veriyorlar
  • Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu – Oldukça Hatalı: Oyun içinde hile kullandığınız için sizi suçlu bulmuşlardır. Oyundan tamamen uzaklaştırılıp bir daha oyuna girmemenizi sağlıyorlar. Oyuna girmek istiyorsanız  yeni bir hesap açabilirsiniz.

 

Cs Go Overwatch İleri Sarma

 

Cs Go Overwatch YAPILAN YORUMLAR