Cs Go Da Ping Düşürme Kodu ve Komutu - Tablet Adam

Cs Go Ping Düşürme Kodu

Cs Go Ping Düşürme taktikleri

Cs Go Ping Düşürme

Cs Go Da Ping Düşürme

Çoğu oyuncuyu çıldırtan problemlerden biri olan ping sorunu, aslında Türkiye’de her oyuncu bu sorunu çekiyor.

Bu sorunun temel noktası Türkiye İnternet alt yapısının kötü olması ile alakalı, Ping sorununu programlar ile aşmanız mümkün değil, olur da aşarsanız program büyük ihtimal arka planda çalışan programları kapatmıştır.

Ping düşürme diye bazı programlar var işe yarar mı diye sormadan şöyle söyleyeyim Ping sizin İnternet’iniz ile alakalı bir durum.

Cs Go’da ping çok önemli bir durum, oyun içinde rakip takımın pingi sizden düşükse karşı takım bir adım önde oluyor.

Cs Go Ping Düşürme Kodu diye bir şey yoktur, kod sadece sizin ping değerinizi sabit tutmaya yarıyor fakat siz oyuna girmeden 50 pinge sabitlediniz ama normal pinginiz 200 üzeri bu durumda yazdığınız kod bir işe yaramayacaktır.

Bu durum atlatmak için aşağıda verdiğim adımların hepsini teker teker yapın eğer ki hala pinginiz devam ediyorsa, abone olduğunuz internet şirketini arayarak sorununuzu bildirin

 

Cs Go Ping Düşürme Taktikleri

 

  • İnternet tarayıcınızı kapatın
  • Windows update varsa oyuna girmeden kapatın(manuel olarak yapın)
  • Akn sınırını aşmış olabilirsiniz, evde wifi kullanan varsa ping yapabilir.
  • Evde birden fazla bilgisayar varsa video ya da program indirmesinler.
  • Arka planda çalışan programları kapatın
  • İnternet kullanan programlarınızı oyuna girmeden mutlaka kapatın.
  • Telefonlarınız otomatik güncelleme yapabiliyor, kontrol edin.

 "Cs Go Ping Düşürme Kodu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
Güncel Kostüm Hilesi LOL Skin İndir 2018 ( LOL Hile ) Güncel Kostüm Hilesi LOL Skin İndir 2018 ( LOL Hile ) LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
239 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: