Cs Go Da Ping Düşürme - Tablet Adam

Cs Go Ping Düşürme

Cs Go Ping Düşürme taktikleri

Cs Go Ping Düşürme

Cs Go Da Ping Düşürme

Çoğu oyuncuyu çıldırtan problemlerden biri olan ping sorunu, aslında Türkiye’de her oyuncu bu sorunu çekiyor. Bu sorunun temel noktası Türkiye İnternet alt yapısının kötü olması ile alakalı, Ping sorununu programlar ile aşmanız mümkün değil, olur da aşarsanız program büyük ihtimal arka planda çalışan programları kapatmıştır.

Ping düşürme diye bazı programlar var işe yarar mı diye sormadan şöyle söyleyeyim Ping sizin İnternet’iniz ile alakalı bir durum. Cs Go’da ping çok önemli bir durum, oyun içinde rakip takımın pingi sizden düşükse karşı takım bir adım önde oluyor.

Cs Go Ping Düşürme Kodu diye bir şey yoktur, kod sadece sizin ping değerinizi sabit tutmaya yarıyor fakat siz oyuna girmeden 50 pinge sabitlediniz ama normal pinginiz 200 üzeri bu durumda yazdığınız kod bir işe yaramayacaktır. Bu durum atlatmak için aşağıda verdiğim adımların hepsini teker teker yapın eğer ki hala pinginiz devam ediyorsa, abone olduğunuz internet şirketini arayarak sorununuzu bildirin

 

Cs Go Ping Düşürme Taktikleri

  • İnternet tarayıcınızı kapatın
  • Windows update varsa oyuna girmeden kapatın(manuel olarak yapın)
  • Akn sınırını aşmış olabilirsiniz, evde wifi kullanan varsa ping yapabilir.
  • Evde birden fazla bilgisayar varsa video ya da program indirmesinler.
  • Arka planda çalışan programları kapatın
  • İnternet kullanan programlarınızı oyuna girmeden mutlaka kapatın.
  • Telefonlarınız otomatik güncelleme yapabiliyor, kontrol edin.

 "Cs Go Ping Düşürme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
123 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: