Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cs Go Ping Sorunu Nasıl Düzeltilir.

Cs Go Ping Sorunu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Ping Sorunu Nasıl Düzeltilir.

Cs Go Ping Sorunu

Cs Go Ping Sorunu Nasıl Düzeltilir ?

Ping sadece Cs Go oyununda değil bütün fps oyunlarında yakamızı bırakmayan, başımızın belası bir sorun desek ağır olmaz herhalde, elbette Cs Go’da bize sıkıntı yaratan en büyük sorunlardan biridir. Rakip takımın oyuncularından iyi olduğunuz halde  ping değeri sizden iyi olduğu için bir adım önde oluyor. Yapacağınız ayarlar sorunu kökten çözebilir yada bir iyileştirme yapabilir,

Gereksiz uygulamaları Kapatın

Gereksiz, arka planda çalışan uygulamaları kapatın. Arka planda çalışan programların oyuna etki ihtimali çok yüksektir, bunu aşmak için oyuna girmeden önce arka planda çalışan uygulamaları görev yönetici ile kapatın. Bilgisayarın ana programlarını değil sizin sonradan bilgisayara yüklediğiniz ve size o an lazım olmayacak uygulamaları kapatın. Hangi uygulamanın İnternet’i meşgul ettiğini bilemezsiniz.

İnternet Tarayıcısından Çıkın

Oyuna girdiğinizde arka planda müzik dinleyebilirsiniz. Dinlediğiniz müzikler İnternet üzerinden olunca ping değerinizi yukarıya çekebilme ihtimali bulunuyor. Özellikle Chorme tarayıcısını kullanıyorsanız oyun oynarken donma, kasma sorunları yaratabilir çünkü diğer tarayıcılara göre daha fazla RAM kullanıyor.

Ping Aralığını Belirleyin

CS:GO’ da, Ayarlar > Oyun Ayarları adımlarının takip ettiğinizde önünüze çıkan sayfada kabul edilebilir en yüksek ping adında bir ayar çıkacak karşınıza  otomatik olarak 120 ping değerine sabittir. O sayıyı oyun içindeki ping değerini göre ayarlayın.

Cs Go Ping Düşürme Kodu

Aşağıdaki kodları yazdığınızda kesinlikle bir düşüş beklemeyin, her bilgisayarda düşüş olmayabilir. Verdiğim kodları sırayla girdiğinizde ping değerinizde iyileşme hissedebilirsiniz fakat kesin olarak ping düşürmeyebilir.

  • rate 128000
  • cl_interp_ratio 2
  • cl_interp 0
  • cl_cmdrate 64
  • cl_updaterate 64
Cs Go Ping Sorunu YAPILAN YORUMLAR