Cs Go Ping Sorunu - Tablet Adam

Cs Go Ping Sorunu

Cs Go Ping Sorunu Nasıl Düzeltilir.

Cs Go Ping Sorunu

Cs Go Ping Sorunu Nasıl Düzeltilir ?

Ping sadece Cs Go oyununda değil bütün fps oyunlarında yakamızı bırakmayan, başımızın belası bir sorun desek ağır olmaz herhalde, elbette Cs Go’da bize sıkıntı yaratan en büyük sorunlardan biridir. Rakip takımın oyuncularından iyi olduğunuz halde  ping değeri sizden iyi olduğu için bir adım önde oluyor. Yapacağınız ayarlar sorunu kökten çözebilir yada bir iyileştirme yapabilir,

Gereksiz uygulamaları Kapatın

Gereksiz, arka planda çalışan uygulamaları kapatın. Arka planda çalışan programların oyuna etki ihtimali çok yüksektir, bunu aşmak için oyuna girmeden önce arka planda çalışan uygulamaları görev yönetici ile kapatın. Bilgisayarın ana programlarını değil sizin sonradan bilgisayara yüklediğiniz ve size o an lazım olmayacak uygulamaları kapatın. Hangi uygulamanın İnternet’i meşgul ettiğini bilemezsiniz.

İnternet Tarayıcısından Çıkın

Oyuna girdiğinizde arka planda müzik dinleyebilirsiniz. Dinlediğiniz müzikler İnternet üzerinden olunca ping değerinizi yukarıya çekebilme ihtimali bulunuyor. Özellikle Chorme tarayıcısını kullanıyorsanız oyun oynarken donma, kasma sorunları yaratabilir çünkü diğer tarayıcılara göre daha fazla RAM kullanıyor.

Ping Aralığını Belirleyin

CS:GO’ da, Ayarlar > Oyun Ayarları adımlarının takip ettiğinizde önünüze çıkan sayfada kabul edilebilir en yüksek ping adında bir ayar çıkacak karşınıza  otomatik olarak 120 ping değerine sabittir. O sayıyı oyun içindeki ping değerini göre ayarlayın.

Cs Go Ping Düşürme Kodu

Aşağıdaki kodları yazdığınızda kesinlikle bir düşüş beklemeyin, her bilgisayarda düşüş olmayabilir. Verdiğim kodları sırayla girdiğinizde ping değerinizde iyileşme hissedebilirsiniz fakat kesin olarak ping düşürmeyebilir.

  • rate 128000
  • cl_interp_ratio 2
  • cl_interp 0
  • cl_cmdrate 64
  • cl_updaterate 64


"Cs Go Ping Sorunu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
113 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: