LoL Skin

Cs Go Rank Sistemi

Cs Go Rank Sistemi Nedir

Cs Go Rank Sistemi

Cs Go Rank Sistemi Nedir ?

Counter-Strike Global Offensive (yani Cs Go) Valve tarafından 21 ağustos 2012 yılında kullanıcılar için, ücretli olarak piyasaya sürülmüştür. Çıktığı günden beri dünyanın en çok oynanan Fps oyunları arasında yerini almıştır. Cs Go eski sürümlerine nazaran birçok yenilik ile geldi, tutulmasının en büyük nedenlerinden biride aslında bu yeniliklerdi. Ateş mekanizmasına kadar her şeyi gerçekçi olan oyuna her hafta neredeyse başka düzenlemeler geliyor.

Valve bu gelişimlerinin yapmasının nedeni ise hem kullanıcı kaybetmeyecek hemde yeni kullanıcılar edinmiş olacaktı. Tabi ki de bunu başardı şuan çevrim içi olarak en çok oynanan oyunlar arasında yerini aldı ve her yıl düzenlenen turnuvalar ile oyunun popüleritesini en yüksekte tutuyorlar. Cs Go  oyununun diğer yeniliklerinden biride rank sistemi, rank yani Türçe olarak rütbe sistemi oyundaki yeteneğinizi gösteren değerdir.

Yeteneğinize, kazanma ve kaybetmenize göre rütbe düşebilir ya da çıkabilirsiniz. Rütbe almak için öncelikle 3. seviye olmanız gerekiyor ardından 10 rekabetçi maçını kazanmalısınız. 10 maçın hepsini art arda kazanırsanız sizi yüksek rütbeye atabiliyor, 10 tane zaferi toplam 15-20 maç arası tamamlarsanız sizi daha düşük rütbeden başlatıyor.

Düşük rütbeden başlamanız normal çünkü oyunun önceki sürümlerini oynadıysanız, Cs Go gerçekten zor ilk başlarda alışmanız mümkün olmuyor. Ama alıştıktan sonra yüksek rütbelere çıkabiliyorsunuz. İlk Başlarda her 2 rekebetçi maçtan sonra 21 saatlik  değerlendirilmeye alınıyorsunuz. Bu değerlendirmede yetenek grubunuza yakın rütbedeki gruplarla eşleştirilerek ortalama yeteneğiniz ölçülüyor.

 

 

Cs Go Ranks

 

Gümüş 1 – Gümüş 2 – Gümüş 3 – Gümüş 4 – Seçkin Gümüş – Usta Seçkin Gümüş

Altın Nova 1 – Altın Nova 2 – Altın Nova 3

Usta Muhafız 1 – Usta Muhafız 2 – Seçkin Muhafız – Güzide Usta Muhafız

Efsanevi Kartal – Usta Efsanevi Kartal – Birinci Sınıf Yüce Usta – Dünyaca Seçkin

"Cs Go Rank Sistemi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
9 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları