Cs Go Rütbeler - Tablet Adam

Cs Go Rütbeler

Cs Go Rütbeler Türkçe

Cs Go Rütbeler

Cs Go Rütbeler Türkçe

Efsaneler arasında yerini almış Counter Strike oyununun son sürümü olan Cs Go, rütbeler ve lig hakkında bahsedeceğim. Cs Go sizinle eşdeğer yetenekleri olan oyuncuları aynı oyunda toplamak adına rütbe sistemini getirmiştir. Galibiyetler ile üst liglere çıkabileceğiniz gibi üst üste yenilgiler ile lig düşebilirsiniz. Bu sizin yeteneğinize kalmıştır,  Oyuna yenil başladığınızda 3. seviyeye gelince rekabetçi oyun modunda oynayabiliyorsunuz.

Bu modda rütbe alabilmek için 10 maç atmanız gerekiyor, 10 maç attıktan sonra sizi yetenek sınıfınıza göre bir lige atıyor. Tabi her 2 maçta bir 21 saatlik değerlendirmeye alınıyorsunuz ve bu zaman içinde rekabetçi modu oynayamıyorsunuz. 21 saatlik değerlendirme süreci aslında kalan maçlarınız için sizi daha üst elo ya atıyor eğer burada da galibiyet alırsanız oyuna başlangıç olarak üst liglerde başlarsınız. Rütbe neye göre belirlendiğini Valve henüz açıklamadı, açıklamayı da planlamıyorlar herhalde

Cs Go Rütbe Sıralaması

  • Gümüş 1 – Gümüş 2 – Gümüş 3 – Gümüş 4 – Seçkin Gümüş – Usta Seçkin Gümüş
  • Altın Nova 1 – Altın Nova 2 – Altın Nova 3
  • Usta Muhafız 1 – Usta Muhafız 2 – Seçkin Muhafız – Güzide Usta Muhafız
  • Efsanevi Kartal – Usta Efsanevi Kartal – Birinci Sınıf Yüce Usta – Dünyaca Seçkin

 

Cs Go Rütbe Atlama  Sistemi

Öncelikle Rütbenin neye göre belirlendiğini ve üst liglere nasıl çıktığı hakkında Valve tarafından resmi bir açıklama yok, gizemini koruyor diyebiliriz. Ancak yetkili bir kişinin yaptığı açıklamaya göre rütbeler arasında belirli puanlar olduğunu ve oyuncu yeterli puana ulaştığında üst rütbeye çıktığını belirtmiş. Reddit sitesinde oyuncular tarafından ileri sürülen bir görüş var;

Her oyunda oyuncuların ulaşması gereken bir taban puan olduğunu ve bu puanı geçtiğiniz takdirde size + puan olarak yansıyor. Yani oyunda yüksek skorlar seri galibiyet aldığınızda rütbe atlıyorsunuz. Puanın altında kaldığınızda hemen lig düşmüyor üst üste yenilmeye başladığınızda rütbe düşüyorsunuz genel olarak rütbe sisteminin böyle olduğu düşünülüyor.

 

 "Cs Go Rütbeler" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
95 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: