Cs Go Sistem Gereksinimleri 2018

Cs Go Sistem Gereksinimleri

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Sistem Gereksinimleri 2018

Cs Go Sistem Gereksinimleri

Bilgisayarım Cs Go Kaldırırmı ?

Görüntü kalitesi ne kadar gerçekçi ve kaliteli olsa da Valve  kullanıcılarını düşünerek sistem gereksinimlerini bütün oyunculara hitap edecek şekilde ayarlamıştır. Cs go Steam üzerinden oynanan kaliteli ve düşük fiyat olan nadir oyunlardan biridir. Oyunu bilgisayarınızın kaldırmayacağını düşünmüyorsanız yüklemeyin, çünkü çevrim içi ve görüntü kalitesi iyi olan bir oyun bilgisayarınıza zarar verebilir.

Bu riski göze alıyorsanız en düşük ayarlarda oynamanızı öneririm, oyundan bahsedecek olursak. Cs go önceki sürümlerine göre oynanış mekanikleri çok farklı gelebiliyor, yani oyuna ilk başladığınızda oyunun önceki sürümlerine göre bozduğunu ve oynamaya değmez gibi yorumlar yapabilirsiniz ancak oyuna alıştığınızda diğer  Fps oyunlarından bu kadar zevk alamayacaksınız.

Bilgisayarınızın sistemi yetmediği için düşük ayarlarda oynuyorsanız sakın kafanıza takmayın profesyonel oyuncular ve yayıncılar dâhil herkes düşük ayarlarda oynamayı tercih ediyor. Yüksek görüntü kalitede oynadığınızda ortalama bir bilgisayarda oynuyorsanız takılmalar olacaktır, Bu oyunda çokça olduğunu düşünsenize oyunu size cehennem edebilir. Demek istediğim iyi bilgisayarınızda olsa düşük ayarlarda oynayın, profesyoneller bile düşük ayarlarda oynuyorsa vardır bir bildikleri

 

Cs Go Sistem Gereksinimleri 2018

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 – AMD Phenom™ X3 8750 processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Ekran kartı 256 MB veya daha fazla olmalı ve Pixel Shader 3.0 desteği ile DirectX 9 uyumlu olmalıdır.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Cs Go Sistem Gereksinimleri YAPILAN YORUMLAR