Cs Go Türkçe Yapma

Cs Go Türkçe Nasıl Yapılır ?

Cs Go Türkçe Yapma

Cs Go Türkçe Nasıl Yapılır ?

Counter-Strike: Global Offensive (yani Cs Go) Valve tarafından 21 ağustos 2012 tarihinde ücretli olarak piyasaya sürülmüştür. Beta sürümünde 2 yıl  kaldıktan sonra eksik olan her şeyi düzeltip oyuncuların hizmetine sunuldu. İlk sunulduğunda oyun dünya üzerinde konuşulan bir dil olan İngilizce ile yayınlandı tabi dediğim gibi beta sürümünde oyuncuların hangi ülkeden ve bölgeden çoğunluk ile giriyorsa, kullandıkları dillere göre yapıldı.

Türkçe yapmanıza gerek kalmayacak şekilde tasarlanmıştır. Yani oyun içi ayarlarda dil değiştirme gibi bir seçenek yok, zaten gerekte yok. Neden derseniz Steam e kayıt olurken ülkenizi, bölgenizi ve dilinizi seçiyorsunuz. Yani aldığınız oyunlarda eğer Türkçe dil desteği varsa otomatik olarak zaten Türkçe olacaktır. Bunlara rağmen İngilizce ise oyun dosyalarınız bozuk olabilir bu sorunu 2 şekilde halledebilirsiniz.

İlk olarak Steam ayarlardan bölge, ülke ve dilinizi düzeltmeniz olacaktır. Korsan olarak oyunu oynuyorsanız şöyle söyleyeyim oyun ayarlarında ve dosyalarında Türkçe yazabilir fakat oyunda rusça ve İngilizce olabilir bunun nedeni oyunu hackleyen korsanların dili İngilizce ya da Rusça olabilir.  İkinci olarak ise aşağıda yazdığım adımları takip etmeniz olacaktır, bu işlemleri yaptığınız halde hala düzelme olmadıysa Cs Go güncelleme yapmasını bekleyebilirsiniz.

 

Cs Go Türkçe Yama

  • Windows tuşu + R tuşuna basın
  • Çalıştır arayüzüne “Regedit” Yazın ve Kayıt Defteri Düzenleyicisine gidin
  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam dizinini bulun
  • Language kısmına değiştirmek istediğini dili yazın örneğin “Turkish”
  • Kaydettiğiniz takdirde oyun Türkçe olacak açılacaktır.

Cs Go Türkçe İndir

Arkadaşlar Counter-Strike:GO  Valve tarafından piyasaya sürüldüğünde sadece ama sadece İngilizce dili destekliyordu ancak beta sürümünde oyuncuların çoğunluğu hangi bölgedeyse o bölgeye özel dil desteği getirdiler. Siz sadece oyunu satın aldıktan sonra steam üzerinden bölgenizi, ülkenizi ve dilinizi girmeniz oyun zaten siz indirdikten sonra otomatik olarak Türkçe olacaktır. Bu sadece Cs Go da değil bütün oyunlarda geçerlidir, yani Türkçe dil desteği olan bütün oyunlar sizin ayar seçiminiz den sonra direkt olarak Türkçe olacaktır. Korsan oyun oynayanlar için ise Dil desteği indirmeniz i öneririm.

 "Cs Go Türkçe Yapma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
39 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: