Cs Go Türkçe Yapma - Tablet Adam

Cs Go Türkçe Yapma

Cs Go Türkçe Nasıl Yapılır ?

Cs Go Türkçe Yapma

Cs Go Türkçe Nasıl Yapılır ?

Counter-Strike: Global Offensive (yani Cs Go) Valve tarafından 21 ağustos 2012 tarihinde ücretli olarak piyasaya sürülmüştür. Beta sürümünde 2 yıl  kaldıktan sonra eksik olan her şeyi düzeltip oyuncuların hizmetine sunuldu. İlk sunulduğunda oyun dünya üzerinde konuşulan bir dil olan İngilizce ile yayınlandı tabi dediğim gibi beta sürümünde oyuncuların hangi ülkeden ve bölgeden çoğunluk ile giriyorsa, kullandıkları dillere göre yapıldı.

Türkçe yapmanıza gerek kalmayacak şekilde tasarlanmıştır. Yani oyun içi ayarlarda dil değiştirme gibi bir seçenek yok, zaten gerekte yok. Neden derseniz Steam e kayıt olurken ülkenizi, bölgenizi ve dilinizi seçiyorsunuz. Yani aldığınız oyunlarda eğer Türkçe dil desteği varsa otomatik olarak zaten Türkçe olacaktır. Bunlara rağmen İngilizce ise oyun dosyalarınız bozuk olabilir bu sorunu 2 şekilde halledebilirsiniz.

İlk olarak Steam ayarlardan bölge, ülke ve dilinizi düzeltmeniz olacaktır. Korsan olarak oyunu oynuyorsanız şöyle söyleyeyim oyun ayarlarında ve dosyalarında Türkçe yazabilir fakat oyunda rusça ve İngilizce olabilir bunun nedeni oyunu hackleyen korsanların dili İngilizce ya da Rusça olabilir.  İkinci olarak ise aşağıda yazdığım adımları takip etmeniz olacaktır, bu işlemleri yaptığınız halde hala düzelme olmadıysa Cs Go güncelleme yapmasını bekleyebilirsiniz.

 

Cs Go Türkçe Yama

  • Windows tuşu + R tuşuna basın
  • Çalıştır arayüzüne “Regedit” Yazın ve Kayıt Defteri Düzenleyicisine gidin
  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam dizinini bulun
  • Language kısmına değiştirmek istediğini dili yazın örneğin “Turkish”
  • Kaydettiğiniz takdirde oyun Türkçe olacak açılacaktır.

Cs Go Türkçe İndir

Arkadaşlar Counter-Strike:GO  Valve tarafından piyasaya sürüldüğünde sadece ama sadece İngilizce dili destekliyordu ancak beta sürümünde oyuncuların çoğunluğu hangi bölgedeyse o bölgeye özel dil desteği getirdiler. Siz sadece oyunu satın aldıktan sonra steam üzerinden bölgenizi, ülkenizi ve dilinizi girmeniz oyun zaten siz indirdikten sonra otomatik olarak Türkçe olacaktır. Bu sadece Cs Go da değil bütün oyunlarda geçerlidir, yani Türkçe dil desteği olan bütün oyunlar sizin ayar seçiminiz den sonra direkt olarak Türkçe olacaktır. Korsan oyun oynayanlar için ise Dil desteği indirmeniz i öneririm.

 "Cs Go Türkçe Yapma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
52 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: