Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cs Go Türkçe Nasıl Yapılır ?

Cs Go Türkçe Yapma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Türkçe Nasıl Yapılır ?

Cs Go Türkçe Yapma

Cs Go Türkçe Nasıl Yapılır ?

Counter-Strike: Global Offensive (yani Cs Go) Valve tarafından 21 ağustos 2012 tarihinde ücretli olarak piyasaya sürülmüştür. Beta sürümünde 2 yıl  kaldıktan sonra eksik olan her şeyi düzeltip oyuncuların hizmetine sunuldu. İlk sunulduğunda oyun dünya üzerinde konuşulan bir dil olan İngilizce ile yayınlandı tabi dediğim gibi beta sürümünde oyuncuların hangi ülkeden ve bölgeden çoğunluk ile giriyorsa, kullandıkları dillere göre yapıldı.

Türkçe yapmanıza gerek kalmayacak şekilde tasarlanmıştır. Yani oyun içi ayarlarda dil değiştirme gibi bir seçenek yok, zaten gerekte yok. Neden derseniz Steam e kayıt olurken ülkenizi, bölgenizi ve dilinizi seçiyorsunuz. Yani aldığınız oyunlarda eğer Türkçe dil desteği varsa otomatik olarak zaten Türkçe olacaktır. Bunlara rağmen İngilizce ise oyun dosyalarınız bozuk olabilir bu sorunu 2 şekilde halledebilirsiniz.

İlk olarak Steam ayarlardan bölge, ülke ve dilinizi düzeltmeniz olacaktır. Korsan olarak oyunu oynuyorsanız şöyle söyleyeyim oyun ayarlarında ve dosyalarında Türkçe yazabilir fakat oyunda rusça ve İngilizce olabilir bunun nedeni oyunu hackleyen korsanların dili İngilizce ya da Rusça olabilir.  İkinci olarak ise aşağıda yazdığım adımları takip etmeniz olacaktır, bu işlemleri yaptığınız halde hala düzelme olmadıysa Cs Go güncelleme yapmasını bekleyebilirsiniz.

 

Cs Go Türkçe Yama

  • Windows tuşu + R tuşuna basın
  • Çalıştır arayüzüne “Regedit” Yazın ve Kayıt Defteri Düzenleyicisine gidin
  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam dizinini bulun
  • Language kısmına değiştirmek istediğini dili yazın örneğin “Turkish”
  • Kaydettiğiniz takdirde oyun Türkçe olacak açılacaktır.

Cs Go Türkçe İndir

Arkadaşlar Counter-Strike:GO  Valve tarafından piyasaya sürüldüğünde sadece ama sadece İngilizce dili destekliyordu ancak beta sürümünde oyuncuların çoğunluğu hangi bölgedeyse o bölgeye özel dil desteği getirdiler. Siz sadece oyunu satın aldıktan sonra steam üzerinden bölgenizi, ülkenizi ve dilinizi girmeniz oyun zaten siz indirdikten sonra otomatik olarak Türkçe olacaktır. Bu sadece Cs Go da değil bütün oyunlarda geçerlidir, yani Türkçe dil desteği olan bütün oyunlar sizin ayar seçiminiz den sonra direkt olarak Türkçe olacaktır. Korsan oyun oynayanlar için ise Dil desteği indirmeniz i öneririm.

 

Cs Go Türkçe Yapma YAPILAN YORUMLAR