Cs Go Vac Hatası - Tablet Adam

Cs Go Vac Hatası

Cs Go Vac Hatası çözümü

Cs Go Vac Hatası

Cs Go Vac Hatası Çözümü

Oyunda son zamanlarda çeşitli Vac hataları ile karşılaşılmakta bu sorunları çözmek adına sizin için ayrıntılı bir  makale yazdım. Çözümlere geçmeden önce oyuncuların çoğu Vac hatasını ban olarak algılıyor. Vac ban, oyunda hile, takım arkadaşlarını vurma, küfürlü sesli iletişim, oyunu trolleme gibi birçok olay ile ban yiyorsunuz.

Bu olaylardan bazılarını sürekli yaptığınız takdirde oyuna bir daha girememek kaydıyla oyundan uzaklaştırılıyor ve bir daha giremiyorsunuz. Vac hatası ise oyundan ya da bilgisayarınızdan kaynaklanan hatalar düzelin tekrar oyuna girebiliyorsunuz. Örnek olarak Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı gibi bir hata alabilirsiniz bu hataları çözmek için aşağıdaki adımlar takip edin.

Vac Hataları Çözümleri

  • Steam arayüzüne giriyoruz, Kütüphane sekmesinden  Cs Go‘ya sağ tıklayıp özellikleri seçin Yerel Dosyalar bölümüne gelin Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula seçeneğine tıklayarak dosyalarınızı doğrulayın, doğrulama tamamlandıktan sonra oyuna tekrar girmeyi deneyin.
  • Bazı popüler uygulamalar Steam ile çakışabiliyor buda oyunda sorun yaratıyor. Bu sorunun önüne geçmek için oyuna girmeden önce arka planda çalına gereksiz uygulamaları kapatmanız.
  • Steam’i yönetici olarak çalıştırmak çok azda olsa işinize yarayabilir.
  • Bilgisayar sürücülerini güncelleyerek sorunu çözebilirsiniz.
  • En kolay olarak Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız olacaktır.
  • Bilgisayarım>Sağ tık>Özellikler>Gelişmiş sistem ayarları>Gelişmiş>Performans>Ayarlar>Veri Yürütme Engellemesi>Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP seçeneğini açın ve uygula deyip çıkın

 "Cs Go Vac Hatası" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
249 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: