Cs Go Vac Hatası çözümü

Cs Go Vac Hatası

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Vac Hatası çözümü

Cs Go Vac Hatası

Cs Go Vac Hatası Çözümü

Oyunda son zamanlarda çeşitli Vac hataları ile karşılaşılmakta bu sorunları çözmek adına sizin için ayrıntılı bir  makale yazdım. Çözümlere geçmeden önce oyuncuların çoğu Vac hatasını ban olarak algılıyor. Vac ban, oyunda hile, takım arkadaşlarını vurma, küfürlü sesli iletişim, oyunu trolleme gibi birçok olay ile ban yiyorsunuz.

Bu olaylardan bazılarını sürekli yaptığınız takdirde oyuna bir daha girememek kaydıyla oyundan uzaklaştırılıyor ve bir daha giremiyorsunuz. Vac hatası ise oyundan ya da bilgisayarınızdan kaynaklanan hatalar düzelin tekrar oyuna girebiliyorsunuz. Örnek olarak Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı gibi bir hata alabilirsiniz bu hataları çözmek için aşağıdaki adımlar takip edin.

Vac Hataları Çözümleri

  • Steam arayüzüne giriyoruz, Kütüphane sekmesinden  Cs Go‘ya sağ tıklayıp özellikleri seçin Yerel Dosyalar bölümüne gelin Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula seçeneğine tıklayarak dosyalarınızı doğrulayın, doğrulama tamamlandıktan sonra oyuna tekrar girmeyi deneyin.
  • Bazı popüler uygulamalar Steam ile çakışabiliyor buda oyunda sorun yaratıyor. Bu sorunun önüne geçmek için oyuna girmeden önce arka planda çalına gereksiz uygulamaları kapatmanız.
  • Steam’i yönetici olarak çalıştırmak çok azda olsa işinize yarayabilir.
  • Bilgisayar sürücülerini güncelleyerek sorunu çözebilirsiniz.
  • En kolay olarak Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız olacaktır.
  • Bilgisayarım>Sağ tık>Özellikler>Gelişmiş sistem ayarları>Gelişmiş>Performans>Ayarlar>Veri Yürütme Engellemesi>Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP seçeneğini açın ve uygula deyip çıkın

 

Cs Go Vac Hatası YAPILAN YORUMLAR