CS GO Xantares Cfg Ayarları - Tablet Adam

CS GO Xantares Cfg

Cs:GO Profesyonel oyuncularının oyun içi ince ayarlarını merak ediyorsanız CS GO Xantares cfg makalemizi tamamen inceleyiniz ve ayrıca istediğiniz profesyonel csgo oyuncusunun config yani cfg dosyaları varsa yorum atarak belirtiniz.HeadShotunuz Bol olsun!

space soldiers cfg

Xantares csgo ayarları

CS GO Xantares Cfg Ayarları

2018 şubat tarihli en güncel space soldiers cs takımı oyuncularından xantares’in ayarı olan config dosyalarını kurmak pek fazla zor değil aşağıdaki adımları uygularsanız sorunsuz bir şekilde cfg çalışır, fakat şunu belirtmeliyimki “CS GO” diğer Counter Strike oyunlarına göre biraz config ayarlarının pek fazla etkisinin olmadığı bir durumda.cs go xantares cfg kurulum adımlarına geçelim.

 

Config Ayarları Nasıl Kurulur ?

  • Öncelikle oyun içi “console” aktif olmalı (eğer bilmiyorsanız konsol açılmıyor konumuzu inceleyebilirsiniz)
  • Daha sonra indirdiğiniz klasörünün içinde bulunan config dosyalarını CSGO ‘nun yüklü olduğu klasöre atmanız yeterli örnek vermek gerekirse ;  C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive/csgo/configs
  • Son adım ise oyun içi konsolu açıp “exec xantares.cfg” yazıp entere bastığınızda xantares ayarları aktif duruma gelir.

 

 "CS GO Xantares Cfg" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
34 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: