Diner Dash - Tablet Adam
Diner Dash

Diner Dash

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
diner-dash2

Diner Dash

Merhaba sayın takipçilerimiz tablet oyunları indir kategorimizde paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Kaliteli aşçılık oyunları ile karşınızdayız.Diner Dash Tablet oyunları Oyundaki kahramanımız Flo’nun işinden kovulunca yolda aklına müthiş bir fikir gelir. Kahramanımız kendi 5 yıldızlı restoran zincirini kuracaktır. İşte bizim için oyun bu aşamadan sonra başlıyor. Kahramanımız Flo’ya hayalindeki restoran ta sahip olması için yardım ediyoruz. Tabi ki bu hem onun, hem de bizim için kolay olmuyor. Yeni bir restoran inşa ediyoruz her şeye 0’dan başlıyoruz. Ve ilk olarak satın aldığımız bir mekanla işe başlıyoruz. Amacımı restoran ta gelen müşterileri elimizden geldiğince memnun etmek ve mümkün olduğunca çok para kazanarak restoranımızı geliştirmek.gelen müşterilerin siparişlerini alıyor ve yemek hazılandıktan sonra servis yapıyoruz ve son olarak da hesabı alıp masayı temizliyoruz Ama dikkatli olmamız gerekiyor çünkü bunları yaparken geç kalırsak müşterilerimiz kızıp restorantımızı terk edebiliyor ve tabii bu da bizim epeyce para kaybetmemize neden oluyor. Oyunda oynanış gayet basit. Fareyle oynadığımız oyunda para kazandıkça işimizi kolaylaştıran bir çok yeni alet satın alıyoruz; yeni masalar, hızlı servis yapmamızı sağlayan ayakkabılar, müşterileri eğlendirmek için içecek makinaları, bekleyen müşterileri mutlu etmek için makineler gibi

Diner Dash İndir

Oyunun Özellikleri :
• 40’dan fazla bölüm ve 5 değişik restorant seçeneği (restorantlar oyunda ilerledikçe açılıyor)
• 5 farklı müşteri tipi
• 2 değişik oyun tipi (kariyer ve sınırsız oyun)
• Eğlenceli flash animasyonlar, sesler ve grafikler
• Otomatik kayıt ve en iyiler listesi
Oyundaki bazı müşteri tipleri ve özellikleri :

1- Genç kızlar : Çabuk sipariş verip yemeklerini hızlı yerler
2- Centilmen beyler : Siparişlerini geç verip yemeklerini yavaş yerler
3- Çalışan bayanlar : Çok sinirlidirler, servisteki en ufak aksamada kızarlar ve çok kısa bir sürede sinirlenip restorantı terk edebilirler
4- Genç erkekler : Genç kızlar gibi çabuk sipariş verip çabuk yerler, ama onlardan daha acelecilerdir
5- Eleştirmen : Tahmin edeceğiniz gibi aksama gibi durumlarda direkt puanınızı kırarlar fakat çok aceleci değildirler

Diner Dash APK indir

Diner Dash İndir

"Diner Dash" 18 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

"Diner Dash" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
18 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: