Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dost İndir ile Son Sürüm Oyunlar Ve Uygulamalar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Herkese merhabalar sayın takipçilerimiz. Bildiğiniz üzere sitemizde güncel oyunların ve uygulamaların incelemelerini veya tanıtımlarını yapmaktayız.

Bugün ise sizlere tanıdık bir sitemiz olan dost indir sitesinin vermiş olduğu hizmetleri anlatacağım.

Gelişmekte olan teknoloji ile mobil uygulamalar bildiğiniz üzere hayatımızın çok önemli noktasında yer almaya başladı. Sürekli olarak yeni ve farklı uygulamaları telefonlarımızda veya tabletlerimizde deneyip duruyoruz.

Her gün ise yüzlerce farklı mobil uygulama sektöre giriş yapıyor. Ve bu uygulamalara  Google Play Store’de veya ios’da her istediğiniz zaman kolaylık ile ulaşabiliyorsunuz.

Dost indir sitesinde ise işinize yarayacak tüm mobil uygulamaları ve oyunları listelenmiş halde bulabiliyorsunuz.

Google play store göre farkı ise şu; mesela en çok oynanan savaş oyunları listesi adı altında en çok indirilenleri sizlere sunuyor.

Yani tahmin edebileceğiniz üzere sizin daha fazla araştırmamanızı sağlıyor ve sizlere güzel bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bu sayede en iyi 10 savaş oyunu gibi listelenmiş makalelerde istediğiniz türde oyunu hemen bulabiliyor ve dost indir sitesinden indirebiliyorsunuz.

Evet bu güzel mobil uygulama sitesinde ise en çok hit alan paylaşımlardan birisi whatsapp pc indir paylaşımıdır.

Bilmeyenler için ise whatsapp’ı şöyle anlatayım. WhatsApp Dünya’da en çok kullanılan mobil uygulamalardan sadece bir tanesidir.

Bu uygulama çıktığından beri adeta telefonların sms özelliğini bitirme noktasına geldi.

Çünkü bu uygulama sayesinde rehberinizde kayıtlı herkese mesaj atabiliyor ve iletişim sağlayabiliyorsunuz.

Sırf sadece mesaj olarakda değil emojiler, videolar, fotoğraflar, ses kayıtlar , dosyalar vb. bir çok özellik mevcuttur. Sms’e göre tekbir dezavantajı ise internet olmadan çalışmamasıdır.

Dost indir sitesinde en çok hit alan diğer paylaşımlardan biri ise yasaklı sitelere giriş programı olan Hotspot Shield’dir.

Hotspot Shield ile tüm yerli yada yabancı yasaklı sitelere giriş sağlayabilirsiniz. Hotspot Shield programı hem bilgisayarda hemde mobilde ücretsiz olarak kullanılabilecek en iyi yasaklı sitelere girişi programıdır.

Bu makalemde buraya kadar sevgili dostlarım. Dost indir sitesine mutlaka bir göz atmayı unutmayınız. Selamlar hoşçakalın!

 

Dost İndir ile Son Sürüm Oyunlar Ve Uygulamalar BENZER İÇERİKLER
Dost İndir ile Son Sürüm Oyunlar Ve Uygulamalar YAPILAN YORUMLAR