Dota 2 Kaç Gb ? Kaç Gb Yer Kaplar ? Kaç Kişi Oynuyor ?- Tablet Adam

Dota 2 Kaç Gb

Dota 2 Kaç Yılında Çıktı

Dota 2 Kaç Gb

Dota 2 Valve tarafından geliştirilen ve dağıtımı yapılan online Moba oyunudur. Warcraft 3 ve The Frozen Throne  oyunlarının devamı olarak görünen Dota 2 aynı anda 1 milyon oyuncunun oyunu oynaması rekoruna sahiptir. Steam‘deki en ünlü 3 oyundan biridir.

Türkiye’de çok popülerdir zaten Steam’de bu kadar oynanmasının sebebi Türkiye’deki oyuncu kitlesidir. Türkiye’ye özel Türkçe dil desteği bulunmaktır. Oyun 2 takımdan oluşur her takımda 5 oyuncu (Karakter) bulunur bu oyuncular rakibin merkezini yıkmaya çalışır, eğer yıkarsa maçı kazanmış olur.  Her oyuna girmeden yetenekleri farklı olan 115 karakterden birini seçerek oyuna girer.

Çok büyük bir kullanıcı kitlesi olan Dota 2 her sene turnuva düzenler, dünya çapında bir çok oyuncunun oynadığı turnuvaları milyonlar izler. Yapılan bu turnuvalar espor dünyasının en büyüklerindendir.

Dota 2 Kaç Gb Yer Kaplar ?

15 Gb kullanabilir alan gerekiyor.

Dota 2 Kaç Yılında Çıktı

  • Microsoft Windows İçin  9 Temmuz 2013 tarihinde çıkmıştır.
  • OS X, Linux için 18 Temmuz 2013 tarihinde çıkmıştır.

Dota 2 Kaç Kişi Oynuyor

Şuan olarak 50 milyon yüklemenin üstüne çıktığı söyleniyor."Dota 2 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
16 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: