Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin - Tablet Adam

Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin

Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin

Lol Skin 2014 yılında Filipinli bir kaç programcı tarafından piyasaya sürülmüş League Of Legends oyunu için kostüm hilesidir.  Yayınlanan program ilk yıllarında oyuncuları merak ettirse de düşük sistemli kullanıcılar için bir felaketti, oyuna yüzde yüz etki etmesi yani Fps düşüklüğü yaşatması biz oyunculara yaşatılacak en kötü  durumlardan biridir.

Şimdiler de en çok kullanılan Lol Skin hilesi diyebiliriz, zaten başka bir program  olduğunu da düşünmüyorum. Yapılış amacı tamamen oyunculara yönelik bir atılımda fakat Fps drop yaratması oyuncuların elini kolunu bağlıyordu.

Tasarımcılar bu durumun farkına varıp  yeni bir güncelleme atarak yaptıkları hatayı durdurdular. En güncel hali ile oyun içerisinde çok az bir Fps düşüklüğü yaratsa da pek önemli değil çünkü oyuna neredeyse hiç etki etmiyor.

Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin Nedir ?

Lol Skin Pro 2014 yılında çıkmış özel bir kostüm hilesidir, adından da anlaşılacağı gibi League Of Legends oyunu için tasarlanmış kostüm hilesidir. Tamamen ücretsizdir Lol Skin i kullanmak için yapmanız gereken iki durum var bunlardan biri Lol hesabınızın olması diğeride programı bilgisayarınıza indirmeniz"Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
9 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: