Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin

Lol Skin 2014 yılında Filipinli bir kaç programcı tarafından piyasaya sürülmüş League Of Legends oyunu için kostüm hilesidir.  Yayınlanan program ilk yıllarında oyuncuları merak ettirse de düşük sistemli kullanıcılar için bir felaketti, oyuna yüzde yüz etki etmesi yani Fps düşüklüğü yaşatması biz oyunculara yaşatılacak en kötü  durumlardan biridir.

Şimdiler de en çok kullanılan Lol Skin hilesi diyebiliriz, zaten başka bir program  olduğunu da düşünmüyorum. Yapılış amacı tamamen oyunculara yönelik bir atılımda fakat Fps drop yaratması oyuncuların elini kolunu bağlıyordu.

Tasarımcılar bu durumun farkına varıp  yeni bir güncelleme atarak yaptıkları hatayı durdurdular. En güncel hali ile oyun içerisinde çok az bir Fps düşüklüğü yaratsa da pek önemli değil çünkü oyuna neredeyse hiç etki etmiyor.

Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin Nedir ?

Lol Skin Pro 2014 yılında çıkmış özel bir kostüm hilesidir, adından da anlaşılacağı gibi League Of Legends oyunu için tasarlanmış kostüm hilesidir. Tamamen ücretsizdir Lol Skin i kullanmak için yapmanız gereken iki durum var bunlardan biri Lol hesabınızın olması diğeride programı bilgisayarınıza indirmeniz

Download Mod Skin LOL Pro 2018 | Lol Skin YAPILAN YORUMLAR