Draven

Draven Rehberime Hoş geldiniz. Draven oyunun erken, orta ve sonlarına hükmedebilen bir AD carry özellikle erken oyunda bütün alt koridor şampiyonlarına büyük bir hasar veriyor mantıklı oynarsanız karşınızda hiç bir AD carry duramaz.

Draven ile balta atarken ne tarafa giderseniz baltanız o tarafa düşecektir. Her balta tuttuğunuzda w’yunuz sıfırlanacak ve böylece hızlıca balta atıp rakiplerinizi yakalayabiliceksiniz.

Draven gibi bir şampiyonda rehberimizi  takip ederek doğru kabiliyet, rün, build seçimleri ile alt koridora hükmedebilirsiniz.

Draven Build (İtem Dizilimi)

Draven Full Build

Draven Build

Draven İtem Dizilimi

Draven İtem

Draven Rün Dizilimi (Runes)

Draven Rün Dizilimi

Draven Rün

Draven Abilities (Yetenek Dizilimi)

Draven Yetenek Dizilimi

Draven Abilities

 

Draven Ct (Counter)

Draven Counter

Draven Ct


LoL Skin hilesine göz atabilirsiniz.
 "Draven" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
93 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:


LoL Skin 2018