Droid4X İndir

Droid4X İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Droid4X İndir

Droid4X Hakkında Ön Bilgi

Droid4x programı kısaca bilgisayarda android programları çalıştırabilecek bir android emulatörüdür. Bu program ile android oyunları bilgisayarda oynama mümkün ve android de kullanılan her türlü programın bilgisayarda kullanabilme imkânına sunmaktadır. Benzerleri çok olsa da Droid4x çok daha tercih edilmektedir. Ayrıca droid4x telefonda denenmeye çekinilen programların bilgisayarda kullanılmasını sağlayan ideal bir programdır.

Bilgisayarda gerçek bir android ortamı kurulmasını sağlamaktadır. Kurulumu ise oldukça basittir. İnternet üzerinden kolaylıkla ve ücretsiz olarak indirilebilir olasından dolayı oldukça tercih edilmektedir. Program telefonlardaki gibi ilk açılışta biraz uzun sürmektedir. Daha sonra stabil bir şekilde ilerliyor. Program açılmasından sonra telefon ekranına benzer bir ekran gözükecek. En güzel özelliklerinden biri ise Google Play desteği olmasıdır.

Droid4X İnceleme

Droid4X, Android işletim sistemini standart bir PC’de taklit etmenin harika bir yoludur. Bu, aksi takdirde erişilemeyen en son oyunları ve uygulamaları indirmek için kullanılabilir. Uygulama özellikle Android tarafından sunulan birçok üç boyutlu oyunlara ilgi duyanlar arasında popüler. Bu yazılımı indirmek droid4x indir seçeneği sayesinde ücretsizdir.

Kullanılabilirlik Ve Temel Özellikler

Droid4X Android’de hızlı bir oyun için gerekli tüm hız ve performansı sunuyor. Aslında birçoğu, gerçekçilik kavramının bir akıllı telefonda veya tablette oynarken doğrudan kullanıcıyla etkileşimi taklit ettiğini iddia ediyor. Kişisel bir bilgisayara yükleme yeteneği, kullanıcının mobil cihaza kıyasla daha doğru oyun kontrollerini birleştirebileceği anlamına gelir. Google Play mağazasına yüklendikten sonra, en son tekliflere erişebilirsiniz.

Ek Araçlar Ve Uygulamalar

Droid4X’in en son sürümü, tam ekran modları ve uzun önyükleme süreleri için destek dahil olmak üzere birçok yazılım sorununu geliştirdi. Ayrıca bilgisayar performansı için optimize edilmiştir, bu nedenle işletim sisteminin hızı zarar görmez. Telefonla bilgisayar arasında entegrasyon mümkündür, bu nedenle bazı kullanıcılar telefonlarını joystick olarak kullanacak ve bilgisayarlarında oyun oynayacaktır.

Droid4X İnceleme

 

Droid4X KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Droid4X İndir Sistem Gereksinimleri


  • 4 GB Ram
  • En azından Open GL 2.0'ı destekleyen Grafik Yongaseti Grafik Kartı (En az 1GB)
  • 64Bit işletim sistemleri
Droid4X İndir YAPILAN YORUMLAR