Droidcam İndir

Droidcam İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Droidcam İndir

Droidcam Hakkında Ön Bilgi

Android cihaz üzerinde droidcam uygulamasını çalıştırarak,  telefonunuzun kamerasını bilgisayarınızda web kamera gibi kullanabilirsiniz. droidcam indir ile güncel sürümü indirdiğinizde, bilgisayarınız bu yazılım sayesinde kablosuz bir web kamerasına sahip olacaktır.

Güncel sürüm Playstore’da yer almaktadır. Laptop’un kamerasında bir problem var diyelim; işyerinde diyelim ki bir toplantıya katılmanız gerekti. Bu durumda android telefonunuzu uygulama ile laptop için web kamerasına dönüştürebilirsiniz. Uygulamayı yüklemek istediğiniz hedefe ulaşmak için, hem android telefon hem de bilgisayar aynı ağa sahip olmalıdır.

Uygulamanın Ücretli Ve Ücretsiz Sürümü Arasındaki Farklar Nelerdir?

Ücretsiz sürümde reklamlar gösterilir. Droidcam üzerinde sadece ücret ödeyen kişiler için kullanılabilir olan ek özellikler bulunur. USB bellek veya bilgisayarınız ile android telefon arasında bağlantı kurabilirsiniz. Ancak gelişmiş ayarlar sadece Pro yani ücretli versiyonunu kullananlar için mümkündür; sadece bu kullanıcılar USB bellek ile android telefon arasında bağlantı kurabilirler.

Droidcam İnceleme

Droidcam KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Droidcam İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Bellek: 2 Gb RAM gerekli.
  • Sabit Disk Alanı: 1.2 Mb boş alan gerekir.
  • İşlemci: 1 Ghz işlemci
  • Yayımcı: Dev47
Droidcam İndir YAPILAN YORUMLAR