Duel Quiz - Tablet Adam
Duel Quiz

Duel Quiz

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

duel quiz

Merhaba sayın ziyaretçilerimiz, Tablet Oyunları kategorimizde paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Duel Quiz aslında bir sınav gibidir nasılmı okulda girdiğiniz sınavda süreniz ve hocanızın sorduğu sorular var oyunda ise sizin sorduğunuz sorular ve süre var tek fark bu rakibinizle bir birinize soru soruyorsunuz 1 roundda 3 soru var toplam 5 round var bildiğiniz kadar puan alıyorsunuz rakibiniz sizden az soru bildiyse siz kazanıyorsunuz ve ödülün sahibi oluyorsunuz. İyi eğlenceler.
Özellikler
25.000 ‘den fazla soru
Günlük eklenen 100 yeni ürün!

Duel Quiz İndir

TV gibi 20 eğlenceli kategoriler
herkesin oynayabileceği bir oyun için kendi sorularınızı iletebilirsiniz
Bir akıllı sisteminde Fransa’da oyuncuların geri kalanı ile yeteneklerinizi karşılaştırabilirsiniz!
(Premium Version) ile kendi avatarını oluşturma
renk düzenini değiştirin! (Premium Version)

Duel Quiz apk indir

Duel Quiz İndir

"Duel Quiz" 31 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
lol rp

"Duel Quiz" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
31 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: