Dying Light Kaç Gb - Tablet Adam

Dying Light Kaç Gb

Dying Light Kaç Gb Yer Kaplıyor

Dying Light Kaç Gb

Dying Light, 27 Ocak 2015 tarihinde çıkış yapmış bir oyundur. Oyunun geliştiricisi Techland adlı firmadır. Oyunun işlediği tema zombi kıyameti olup, aynı temayı işleyen oyunlar arasından oynanış mekanikleri açısından sıyrılmaktadır. Dying Light: Playstation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux ve Mac OS platformlarını desteklemektedir. Oyundaki, first person aksiyon ve hayatta kalma teması, başarılı bir şekilde işlenerek oynanış bakımından akıcılığı sağlamayı başarmıştır. Dying Light kaç GB?

 

Dying Light Kaç Gb Yer Kaplıyor ?

 

Oyunun çalıştırılabilmesi için sisteminizde en düşük olarak Windows 7 işletim sisteminin yüklü olması gerekmektedir. İndirme boyutu 10 GB olan oyun için indirmeden önce, en az 40 GB’lık bir kullanılabilir depolama alanının bulundurulması tavsiye edilmektedir. Oyun Steam üzerinde ek paketler hariç olarak, 59.99 TL’ye satılmaktadır.

 "Dying Light Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
5 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: