EDevlet İndireceğim

E Devlet İndir

E Devlet Hakkında Ön Bilgi

Kamu kurum ve kuruluşlarına gitmeye gerek kalmadan evinizden veya iş yerinizden devlet ile olan işlemlerinizi rahatça yürütebileceğiniz bu sisteme e-devlet denir. Bu sistemi kullanarak zamandan kazanabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve pratik olan e devlet hayatınıza kolaylıklar sunmaktadır.

https://www.turkiye.gov.tr/ linkini kullanarak sisteme girebilirsiniz. Buradan sizin ve ailenizle ilgili tüm temel bilgilere ulaşabilirsiniz. Öğrenim durumunuz, askerlik bilgileriniz, güncel adres bilgileriniz, soy ağacı bilgileriniz, hizmet bilgileriniz ve daha fazlası. Bütün bu bilgilere bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Ayrıca buradan sınav başvurusu, sosyal yardım başvuruları, maske başvurusu, bazı alanlar için iş başvurusu, kurs başvuruları olmak üzere bazı taleplerinizi sistem üzerinden iletebilirsiniz. Devlet kurumlarına veya iş yerinize ibraz etmek istediğiniz belgelerin çıktısını da bu sistemden alabilirsiniz.

Aracınızla ilgili hgs, sigorta, vergi, ceza durumlarını takip edebilir, ödeme yapabilirsiniz. Devletin vatandaşlara sunduğu bütün hizmetleri de yine bu sistem üzerinden görebilirsiniz. İlgili bakanlıkların uygulamalarını takip edebilirsiniz. Hastane randevunuzu da yine buradan alabilirsiniz.

Kısacası bir vatandaş olarak bu sistemi kullanmak birçok işlerimiz de bize yarar sağlayacaktır.

E Devlet İnceleme

 

E Devlet KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


E Devlet İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
  • Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Sunan: T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi
E Devlet İndir YAPILAN YORUMLAR