Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Electrolux Servis

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Dünyanın en büyük ikinci ev aletleri üreticisi olan Electrolux İsveç menşeili olan bir firma ve ülkemizde de özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, süpürge gibi ürünleri evlerde de sıkça kullanılıyor. Ama kimi zaman farklı nedenlerden dolayı bu cihazlarda arızalar ortaya çıkabiliyor ki bu durumda da Electrolux servis hizmeti alınması ister istemez kaçınılmaz oluyor.
İstanbul’da hem Avrupa hem de Asya yakasına kesintisiz hizmet veren özel servise ulaşılması ise oldukça kolay.

Tek yapılması gereken çamaşır makinesi, buzdolabı, süpürge cihazlarında sorun yaşandığı zaman 444 78 56 telefon numarasının aranması. Arızanın bildirilmesi ile profesyonel bir anlayış ile hizmet veren firmada markanın hangi ürününde sorun yaşanıyor ise o alanda deneyimli, eğitimli ve en yetkin personelini arıza bildirilen noktaya hızla yönlendiriyor.

Bildirilen arıza doğrultusunda özel servis personeli hızla elektrikli ev aletinin sorununu çözerek, gerekiyor ise parça veya parçalarını değiştirerek cihazı yeniden çalıştırıyor ve müşterinin onayı alındıktan sonra hizmet verdiği noktadan ayrılıyor. Verilen hizmet için firma, değiştiyse eğer 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekte ve bunun için ayrıca bir ücret talep etmemektedir.

Electrolux servis noktasında kişi ve kurumlara özel, en yetkin hizmetin alınabileceği İstanbul ölçekli firmalar arasında ilk sıralarda yer alan bir kurumdur. Parça değişim bedeli dışında verilen hizmet bedeli İstanbul’un tüm semtleri için aynıdır ve mesafeye göre rakam değişmemektedir.

Electrolux Servis BENZER İÇERİKLER
Electrolux Servis YAPILAN YORUMLAR