Electrolux Servis - Tablet Adam

Electrolux Servis

Dünyanın en büyük ikinci ev aletleri üreticisi olan Electrolux İsveç menşeili olan bir firma ve ülkemizde de özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, süpürge gibi ürünleri evlerde de sıkça kullanılıyor. Ama kimi zaman farklı nedenlerden dolayı bu cihazlarda arızalar ortaya çıkabiliyor ki bu durumda da Electrolux servis hizmeti alınması ister istemez kaçınılmaz oluyor.
İstanbul’da hem Avrupa hem de Asya yakasına kesintisiz hizmet veren özel servise ulaşılması ise oldukça kolay.

Tek yapılması gereken çamaşır makinesi, buzdolabı, süpürge cihazlarında sorun yaşandığı zaman 444 78 56 telefon numarasının aranması. Arızanın bildirilmesi ile profesyonel bir anlayış ile hizmet veren firmada markanın hangi ürününde sorun yaşanıyor ise o alanda deneyimli, eğitimli ve en yetkin personelini arıza bildirilen noktaya hızla yönlendiriyor.

Bildirilen arıza doğrultusunda özel servis personeli hızla elektrikli ev aletinin sorununu çözerek, gerekiyor ise parça veya parçalarını değiştirerek cihazı yeniden çalıştırıyor ve müşterinin onayı alındıktan sonra hizmet verdiği noktadan ayrılıyor. Verilen hizmet için firma, değiştiyse eğer 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekte ve bunun için ayrıca bir ücret talep etmemektedir.

Electrolux servis noktasında kişi ve kurumlara özel, en yetkin hizmetin alınabileceği İstanbul ölçekli firmalar arasında ilk sıralarda yer alan bir kurumdur. Parça değişim bedeli dışında verilen hizmet bedeli İstanbul’un tüm semtleri için aynıdır ve mesafeye göre rakam değişmemektedir."Electrolux Servis" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
42 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: