Empire Total War Kaç Gb - Tablet Adam

Empire Total War Kaç Gb

Empire Total War Kaç Gb Yer Kaplar

Empire Total War Kaç Gb

 

Empire Total War adlı oyunumuz Total War serisinin bir oyunudur. Oyunun ilk piyasaya sürülme tarihi 3 Mart 2009’dur. Oyunumuz strateji tabanlı bir oyundur. Oyun iki harita üzerinden oynanmakta. Oyun hakkında kısaca bahsedecek olursak oyun bizi çok eskiye götürüyor. Orta çağ dönemindeki Avrupa’nın tam ortasına hemde. Ateşli silahlar, devrimler ve teknolojik gelişmelerle dolu olan oyunumuzda 12 devlet var. Bu devletlerden birini seçerek devletleri kendi dilleriyle yönetebilirsiniz.

 

Empire Total War Kaç Gb Yer Kaplıyor ?

 

Oyunu rahatlıkla oynayabilmek için bilgisayarınızın belli başlı sistem gereksinimlerine sahip olması gerekiyor. Öncelikle empire total war kaç gb olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. İşletim sistemi için Windows XP 32(service pack) yeterli olacaktır. İşlemci 2.4 Ghz hızında veya tek çekirdekli Intel ya da AMD. Sistem hafızası için 1GB ram XP için yeterli. Vista içinse 2 GB. Oyunu yükleyebilmek için aklımıza ‘empire total war kaç gb‘ sorusu geliyor. Bu oyun için sabit diskinizde 15 GB boş alan olması yeterlidir."Empire Total War Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
5 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: