Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

En Güncel Oyun Yamaları Burada!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Oyunlarla ilgili hala ne yazık ki bazı yanlış değerlendirmeler yapılmaktadır. Oyunların, boş zamanlarda oynanacak, sadece işsiz ya da zamanı bol insanların oyalandığı, insana hiçbir şey vaat etmeyen, zararlı aktiviteler olduğu düşüncesi azımsanmayacak düzeydedir.

Fakat neyse ki son yıllarda genç kitlenin yanında orta yaştan insanların da oyun dünyasıyla tanışması, her kesimden insana hitap eden oyunların türemesi, oyun araçlarının çoğalması ve bu araçların evlere kolayca girebilmesi, oyunlarla ilgili bazı ezber düşünceleri kırmaya başlamıştır.

Hem ülkemizde hem de bütün dünyada oyun oynama konusunda gözle görülür bir artış söz konusudur. Ortaya konan veriler ve istatistikler zaten bunun en basit göstergesidir.

Akıllı telefonlara yüklenen oyunların ve oyun bilgisayarı satışlarındaki büyük artış, oyunlara daha ciddi bir eğilim olduğunu gösteriyor. Bilhassa dünyada daha ciddiye alınan bir sektör olduğu için, çok sayıda oyun üreticisi firmadan söz edilebilir.

Bu oyunlar büyük kitleleri her yeni sürümde, istisnasız şekilde peşinden sürüklemektedir. Yapılan değişiklikler ve eklenen yeni özellikler, bir oyunun tutkunu olan kitle için büyük bir heyecan konusudur.

Şu an dünyada ya da ülkemizde, en çok oynanan oyunlar listesinde; CS, GTA, FİFA, Minecraft, League of Legends, Wolfteam, Farm Expert gibi oyunları sıralayabiliriz. Eğer bir Playstation sahibi değilsek, bu oyunları güçlü bir bilgisayarda oynamak durumundayız.

Bilgisayarlarımızda istediğimiz oyunun son sürümüne sorunsuz şekilde sahip olmak için ya ekonomik bir bedel ödeyip oyunların orijinal sürümlerine sahip oluruz ya da güvenilir bir oyun indirme sitesine yöneliriz. Ülkemizde oyun ve program indirme sitelerini birçoğunda virüs ya da upload problemleri yaşanmaktadır.

40-50 GB boyutlara sahip bir oyunu indirmeye çalıştığımızda uzun süre sabırla beklemek durumunda kalırız. Bu sürenin sonunda bir aksilikle karşılaşmak deyim yerindeyse hevesimizi kursağımızda bırakmaktadır. 2 Mayıs 2018’de oyun severlere hizmet vermeye başlayan https://programoyunindir.com bilhassa denenerek siteye eklenmiş oyun ve program uploadları ile ön plana çıkıyor.

Sitede birçok popüler oyunun ve programın tam sürümlerine Google Drive ile Turbobit linkleri ile ulaşılabiliyor. Örneğin Oyun Yamaları kategorisinde yeni eklenen birçok oyunun yamalarını bulabilirsiniz. Özellikle LFS Yamaları ve DLS konularını tavsiye ederim. Dream League Soccer forma ve logolarını reklamsız şekilde paylaşmışlar. Bazılarını kendim kullandım ve sorunsuz duruyordu.

En Güncel Oyun Yamaları Burada! BENZER İÇERİKLER
En Güncel Oyun Yamaları Burada! YAPILAN YORUMLAR