Euro Truck Simulator 2 Kaç Gb (Güncel)- Tablet Adam

Euro Truck Simulator 2 Kaç Gb

Euro Truck Simulator 2 Kaç Gb yer kaplıyor

Euro Truck Simulator 2 Kaç Gb

2008  yılından beri beğenerek oynadığımız tır oyunlarının üstadı Euro Truck Simulator karşımıza 2 oyunu ile çıkıyor.

İlk oyunda ki gibi yine Avrupa dayız ve Avrupayı gezerek hem orayı keşfediyoruz hemde paramızı kazanarak hayal ettiğimiz TIR şoförlüğüne kavuşuyoruz.

Oyun tamamen Türkçe çıkarak Türkçe oyuncuları kalbinde vurdu diyebiliriz.  İlk oyundan ders çıkarılarak ve yeni oyunlara ayak uydurmak için grafikleri ile çoğu oyuna taş çıkartıyor, ayrıca yeni tasarlanan bir yapay zeka ile karşımıza çıkıyor.

Daf, Scania, Man, Renault, Mercedes, Iveco Gibi bir çok Tırın lisansını almış, tüm dlc’leri yüklediğiniz anda çoğu Tır sizlere satın almanız için açılacaktır.

Çekicinin içine özellikle özen göstermişler, yani çekicinin içindeki bütün detayları unutmamışlar. Oyuna girdiğinizde kulaklık ile Tırı sürdüğünüzde sanki gerçek Tır sürüyor gibi oluyorsunuz.

Euro Truck Simulator 2 Kaç Gb Yer Kaplar ?

4 Gb yer kaplamakta"Euro Truck Simulator 2 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
21 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: