Ezreal Jungle

Ezreal Jungle rehberime hoş geldiniz. Ezreal Jungle ilk olarak kore sunucusunda metaya girdi ve devamında bütün sunucularda Ezreal Jungle metası geldi görmeyeniniz kalmamıştır umarım,

Biliyorsunuz ki jungle’da erken baskın çok önemlidir ezrael’de bu erken baskını çok kolay yapabilen bir şampiyon ve geldiği lane’de kolayca kill alabilir ve o koridoru oyundan kolayca düşürebilir.

Ezreal Jungle oynarken ne kadar hızlı farm keserim ve gang atarıma bakarsanız rahatça oyun alabilirsiniz.

Ezreal Jungle Build (İtem Dizilimi)

Ezreal Jungle Full Build

Ezreal Jungle Build

Ezreal Jungle İtem Dizilimi

Ezreal Jungle İtem

Ezreal Jungle Rün Dizilimi (Runes)

Ezreal Jungle Rün Dizilimi

Ezreal Jungle Rün

Ezreal Jungle  Abilities (Yetenek Dizilimi)

Ezreal Jungle Yetenek Dizilimi

Ezreal Jungle Abilities

Ezreal Jungle Ct (Counter)

Ezreal Jungle Counter

Ezreal Jungle Ct

Bu Arada LoL Skin İndir içeriğimizi inceleyebilirsiniz.
 "Ezreal Jungle" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
65 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: