LoL Ezreal Jungle Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Ezreal Jungle

Ezreal Jungle rehberime hoş geldiniz. Ezreal Jungle ilk olarak kore sunucusunda metaya girdi ve devamında bütün sunucularda Ezreal Jungle metası geldi görmeyeniniz kalmamıştır umarım,

Biliyorsunuz ki jungle’da erken baskın çok önemlidir ezrael’de bu erken baskını çok kolay yapabilen bir şampiyon ve geldiği lane’de kolayca kill alabilir ve o koridoru oyundan kolayca düşürebilir.

Ezreal Jungle oynarken ne kadar hızlı farm keserim ve gang atarıma bakarsanız rahatça oyun alabilirsiniz.

Ezreal Jungle Build (İtem Dizilimi)

Ezreal Jungle Full Build

Ezreal Jungle Build

Ezreal Jungle İtem Dizilimi

Ezreal Jungle İtem

Ezreal Jungle Rün Dizilimi (Runes)

Ezreal Jungle Rün Dizilimi

Ezreal Jungle Rün

Ezreal Jungle  Abilities (Yetenek Dizilimi)

Ezreal Jungle Yetenek Dizilimi

Ezreal Jungle Abilities

Ezreal Jungle Ct (Counter)

Ezreal Jungle Counter

Ezreal Jungle Ct

Bu Arada LoL Skin İndir içeriğimizi inceleyebilirsiniz.
 "Ezreal Jungle" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
97 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: