Facebook arama geçmişi nasıl silinir

Facebook arama geçmişi nasıl silinir, Nasıl yapılır yazımızda sizlere Facebook üzerinde yaptığınız aramaları kaydeden Facebook’tan bunları nasıl sileceğinizi size kolay bir yöntem ile göstereceğiz. Facebook bilindiği üzere bir dizi değişiklikler yaptıktan sonra arama sonuçlarınızı kaydetmeye başlamıştı. Eğer bir profili iki kişi kullanıyorsa tüm aramalarınızı görebiliyordu bundan kurtulmanın yolu çok basit Resimleri sırasıyla takip ediniz.

hareketler dökümü

Facebook Arama Geçmişi Silme

1- ilk öncelikle profilinizde kapak fotoğrafınızın üzerinde bulunan Hareketler Dökümünü Göre Tıklıyoruz.

facebook geçmiş silme

2- tıkladıktan sonra çıkan sayfada DAHA FAZLA’YA tıklıyoruz ve devam ediyoruz.

 

Facebook arama geçmişi nasıl silinir

3- DAHA Fazla dedikten sonra ara’ya tıklayarak devam ediyoruz

 

 

facebookta arama geçmişi nasıl temizlenir

4- Ara’ya tıkladıktan sonra bu pencerede Arama Kayıtlarını sil diyerek devam ediyoruz

 

facebookta arama geçmişi nasıl görülür

5- son olarak eğer silmek isterseniz arama kayıtlarını sil diyerek silebilirsiniz"Facebook arama geçmişi nasıl silinir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
38 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: