Facebook arama geçmişi nasıl silinir - Tablet Adam

Facebook arama geçmişi nasıl silinir

Facebook arama geçmişi nasıl silinir, Nasıl yapılır yazımızda sizlere Facebook üzerinde yaptığınız aramaları kaydeden Facebook’tan bunları nasıl sileceğinizi size kolay bir yöntem ile göstereceğiz. Facebook bilindiği üzere bir dizi değişiklikler yaptıktan sonra arama sonuçlarınızı kaydetmeye başlamıştı. Eğer bir profili iki kişi kullanıyorsa tüm aramalarınızı görebiliyordu bundan kurtulmanın yolu çok basit Resimleri sırasıyla takip ediniz.

hareketler dökümü

Facebook Arama Geçmişi Silme

1- ilk öncelikle profilinizde kapak fotoğrafınızın üzerinde bulunan Hareketler Dökümünü Göre Tıklıyoruz.

facebook geçmiş silme

2- tıkladıktan sonra çıkan sayfada DAHA FAZLA’YA tıklıyoruz ve devam ediyoruz.

 

Facebook arama geçmişi nasıl silinir

3- DAHA Fazla dedikten sonra ara’ya tıklayarak devam ediyoruz

 

 

facebookta arama geçmişi nasıl temizlenir

4- Ara’ya tıkladıktan sonra bu pencerede Arama Kayıtlarını sil diyerek devam ediyoruz

 

facebookta arama geçmişi nasıl görülür

5- son olarak eğer silmek isterseniz arama kayıtlarını sil diyerek silebilirsiniz"Facebook arama geçmişi nasıl silinir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
52 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: