Facebook Gameroom İndir

Facebook Gameroom İndir

Facebook Gameroom Hakkında Ön Bilgi

Facebook Gameroom, ücretsiz Facebook oyunlarını bütünleştirir. Candy Crush Saga, Texas Hold’em Poker, 8 Top Bilardo, Farmville ve daha bir web tarayıcısını açmadan oynayabilirsiniz.

Facebook oyunlarını tek bir yerde toplayan Gameroom’un ana ekranı popüler oyunlardan ve yeni çıkan oyunlardan oluşuyor. Ayrıca spor, tahta, bulmaca, oyun salonu, çeşitli oyunlar gibi maceralar da listelenmiştir. Facebook’ta oynanan oyunlara pencereden hızlı bir şekilde göz atmanın yanı sıra, kategori aramasını ve kişisel aramayı kullanarak oynamak istediğiniz oyunu hızlıca bulma ve indirme şansına sahipsiniz.

Facebook hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz bir oyun odası size oyun sırasında sohbet etme ve arkadaşlarınızın oyun bildirimlerini takip etme imkanı sunar.

Gameroom Nasıl Kullanılır?

Programı indirdikten sonra bilgisayarınıza yüklüyoruz. Ardından Facebook kullanıcı adımızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapıyoruz. Arayüz, facebook gameroom için Steam’deki gibi açıktır.
Sol tarafta Facebook’ta oynadığımız oyunlar var. Öte yandan, alakalı popüler oyunlar vardır. (Oyun mağazası kazanır) Yani her zaman bir ana sayfa vardır.

Şimdilik, sadece Facebook yapınızda küçük oyunları oynayabilirsiniz. Gamerooom ayrıca mesajlaşma ve oyun içi bildirimler gibi hizmetler sunmakta ve size oyun mesajları göndermektedir.

Facebook Gameroom İnceleme

Facebook Gameroom KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Facebook Gameroom İndir YAPILAN YORUMLAR