Facebook Gerçek Hesap Zorunluluğu Başlıyor - Tablet Adam

Facebook Gerçek Hesap Zorunluluğu Başlıyor

fbp3

Facebook Gerçek Hesap Zorunluluğu Başlıyor. Facebook genel ilkeleri arasına yeni eklediği durumda kişinin gerçek adını kullanmamasını artık kabul edilmeyen bir durum olup sayfaya dönüştürülen kişisel Profiller ve kişisel Profil olarak tutulmuyor. Şirketler için oluşturulmuş olan kişisel Profiller eğer sayfaya dönüştürülmüş ise aynı giriş ile bu sayfaya giriş yapılabiliyor.

Facebook Gerçek Profil Zorunluluğu

Ancak bu sayfadan da asıl yönetmek istediğiniz sayfalara erişmiyor çünkü sadece kişisel Profiller sayfalarda yönetici olabiliyor. Yani anlayacağımız üzere fake hesaplar açmayacağız açarsanız facebook engel atıyor ve daha kullanamıyorsunuz."Facebook Gerçek Hesap Zorunluluğu Başlıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: