Facebook Gerçek Hesap Zorunluluğu Başlıyor - Tablet Adam

Facebook Gerçek Hesap Zorunluluğu Başlıyor

fbp3

Facebook Gerçek Hesap Zorunluluğu Başlıyor. Facebook genel ilkeleri arasına yeni eklediği durumda kişinin gerçek adını kullanmamasını artık kabul edilmeyen bir durum olup sayfaya dönüştürülen kişisel Profiller ve kişisel Profil olarak tutulmuyor. Şirketler için oluşturulmuş olan kişisel Profiller eğer sayfaya dönüştürülmüş ise aynı giriş ile bu sayfaya giriş yapılabiliyor.

Facebook Gerçek Profil Zorunluluğu

Ancak bu sayfadan da asıl yönetmek istediğiniz sayfalara erişmiyor çünkü sadece kişisel Profiller sayfalarda yönetici olabiliyor. Yani anlayacağımız üzere fake hesaplar açmayacağız açarsanız facebook engel atıyor ve daha kullanamıyorsunuz."Facebook Gerçek Hesap Zorunluluğu Başlıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
18 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: