Facebook Hello Uygulaması - Tablet Adam

Facebook Hello Uygulaması

facebook hello

facebook hello

Facebook bir süedir çalıştığı yeni uygulamasını yayınladı hello adında bir uygulama yayınlayan facebook uygulamada sizi arayıp rehberinizde kayıtlı olmayan kişileri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz Facebook Hello uygulaması’nın amacı Android telefonunuzun arama ayarlarına yada fonksiyonlarını standart uygulama yerine geçip Facebook veritabanındaki verileri’de kullanarak yapması. Aslında facebook’un hello uygulamasını yapması güzel olmuş zaten neredeyse her insanın facebook hesabı var ve facebook hesaplarını korumak için telefon numaraları ile koruyorlar facebookta akıllık edip hello uygulamasını yapmış bizce Google Play’da yer almauan uygulama henüz ülkemiz için kullanıma açılmadığından dolay uygulamayı APK olarak indirmeyi deneyebilirsiniz.

Facebook Hello Özellikleri

Hello uygulamasının özellikleri nelerdir ?
Doğrudan Rehber üzerinden Facebook araması yapabilir,
Arayan numaralar eğer rehberde kayıtlı değilse kim olduğunu gösterir,
Arayan numaralardan istemediklerinizi kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz."Facebook Hello Uygulaması" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
34 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: