Facebook Hesabı Nasıl Silinir

Facebook Hesabı Nasıl Silinir

Facebook Hesabı Nasıl Silinir

Merhaba facebook hesabı silmek mi istiyorsunuz ?Evet aradığınız cevabı burada bulabileceksiniz.Facebook Hesabı Nasıl Silinir ? Facebook hesabınızı dondurmak yerine tamamen açılmayacak şekilde silinmesini istiyorsanız yapmanız gereken https://www.facebook.com/help/delete_account adresine silmek istediğiniz hesabınızı kullanıcı adı veya mail adresini yazıp şifrenizi girdikten sonra hesabımı sil seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Facebook Hesap Silme

Bu işlemi uyguladıktan sonra hesabınız tamamen silinmiş olacak ve istediğiniz üzere bir daha hesabınıza giriş yapamayacaksınız ve bir daha açılmayacaktır..Facebook hesap silme işi 14 iş günü içerisinde tamamlanır.Eğer 14 gün içinde facebook hesabınıza giriş yaparsanız, hesabınız silinmez bu işlemi tekrar yapmak zorunda kalırsınız.Yani facebook sil seçeneğinden sonra hesabınıza kapanana kadar girmemeniz gerekmektedir.

iyi günler dileriz."Facebook Hesabı Nasıl Silinir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
34 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: