Facebook oyun isteklerine son

Facebook oyun isteklerine son ,Facebook kullanıcılarına gelen yoğun oyun isteklerine daha fazla sessiz kalamayan mark zuckerberk bu konuyu öncelikli listesine aldıklarını vurguladı.

Facebookta Oyun İsteklerini Engelleme

Oyunlar facebook kullanıcılarına arkadaşlarını davet etmeleri karşılığında puan tarzı şeyler verince bu işler çılgınlığa döndü ve önü alınamayan Facebook oyunları, Facebookta oyun oynamayan insanları bile çıldırtıyor. Hindistan’da bir soru cevap etkinliğinde konuşmacı olarak sahne olan Mark Zuckerberg’de sonunda konuyla ilgili çalışmalara başladı.oyun daveti sistemini tamamen kaldırmayı düşünmediklerini belirtsede bir şekilde çözüm yolu bulacaklarını açıkladı bu adımıda nezaman atıcığı belli değil ancak en azndan da bu konuda bir çalışma olması sevindirici bir gelişme

candy crus

Candy crush saga"Facebook oyun isteklerine son" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
40 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: