Facebook Sayfa Aboneleri Düşüyor - Tablet Adam

Facebook Sayfa Aboneleri Düşüyor

Facebook Sayfa Abone

Facebook Sayfa Aboneleri Düşüyor. Sosyal medya devi Facebook adından konuşturmaya devam ediyor. Facebook yaptığı yenilikleriyle çok fazla dikkat çekiyor yine bir tane daha hayata geçireceğini duyurdu.

Facebook Sayfa aboneleri güncellemesi

Kullanıcıların çoğu için sayfa beğenileri önemli bir durum, neredeyse çoğu insan facebook sayfalarını beğendirip para kazanıyor. Facebook buna artık bir dur deme vakti geldi dedi. Özellikle kurumsal hesaplardaki aktif olmayan abonelerin sayfa beğenileri tamamen ortadan kalkacak Facebook blogunda yapmış olduğu açıklamayı önümüzdeki haftalarda bu düzenlemenin hayata geçireceğini duyurdu."Facebook Sayfa Aboneleri Düşüyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
27 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: