Facebook Sayfa Aboneleri Düşüyor

Facebook Sayfa Abone

Facebook Sayfa Aboneleri Düşüyor. Sosyal medya devi Facebook adından konuşturmaya devam ediyor. Facebook yaptığı yenilikleriyle çok fazla dikkat çekiyor yine bir tane daha hayata geçireceğini duyurdu.

Facebook Sayfa aboneleri güncellemesi

Kullanıcıların çoğu için sayfa beğenileri önemli bir durum, neredeyse çoğu insan facebook sayfalarını beğendirip para kazanıyor. Facebook buna artık bir dur deme vakti geldi dedi. Özellikle kurumsal hesaplardaki aktif olmayan abonelerin sayfa beğenileri tamamen ortadan kalkacak Facebook blogunda yapmış olduğu açıklamayı önümüzdeki haftalarda bu düzenlemenin hayata geçireceğini duyurdu."Facebook Sayfa Aboneleri Düşüyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: